Friss hírek

Összefogásra kérjük szimpatizánsainkat!

Összefogásra kérjük szimpatizánsainkat!

A február 11-én tragikus körülmények között...

Gyászba borult egyesületünk!

Gyászba borult egyesületünk!

Életének 18. esztendejében tragikus hirtelenséggel elhunyt...

U7: ezüstérem a kartali Szóda Kupán

U7: ezüstérem a kartali Szóda Kupán

Szombat délelőtt 2017. decembere után újra Kartalon vettünk...

U17: idén lemaradtunk a Futsal7vége 4-es döntőjéről

U17: idén lemaradtunk a Futsal7vége 4-es döntőjéről

U17-es csapatunk február 10-én, szombaton Alsónémedin...

Hétvégi programajánló

Hétvégi programajánló

Utánpótlás csapataink a hétvégén...

U16: 4. helyen zártuk a Pest megyei strandfoci-bajnokságot

Csütörtök délelőtt Budakalászon, a Lupa Prémium strandon rendezte meg az MLSZ Pest Megyei Igazgatósága a megyei strandlabdarúgó bajnokság U16-os korosztályának 4-es döntőjét. Sajnos ezúttal nem jött ki a lépés, és a 4. helyen zártuk a napot.

Igazán remek környezetet biztosított az MLSZ PMI Versenyirodája a 4-es döntőnek a Lupa-tónál.

Az elődöntőben Hegedűs József tanítványai a Városgazda Utánpótlás Akadémia hasonló korú focistáival találkoztak, ahol a sok kihagyott helyzetnek és a védelmi hibáinknak köszönhetően 5-3-as vereséget szenvedtünk, így a bronzéremért csatázhattunk. Ellenfelünk a másik elődöntőben a Ksitarcsától 10-1-es vereséget szenvedő Pestszentimrei SK alakulata volt.

A 3. helyért vívott találkozón sajnos előjöttek az első mérkőzésen tapasztal hiányosságaink, így nem is meglepetésre itt sem sikerült a győzelem. A 8-6-os vereségünk azt eredményezte, hogy a tornán a 4. helyen zártunk. A finálét egy végletekig kiélezett csatában, az utolsó percben szerzett góllal 5-4-re a Kistarcsa gárdája nyerte.

Végeredmény.

1., Kistarcsai VSC
2., Városgazda Utánpótlás Akadémia
3., Pestszentimrei SK II.
4., Nagykáta SE

HEGEDŰS JÓZSEF: - Sajnos a mai napon mélyen tudásunk alatt szerepeltünk. Rengeteg helyzetet puskáztunk el, míg a védelem sok elkerülhető gólt is kapott. Összességében azonban büszke vagyok csapatomra, hiszen bejutottunk a 4-es döntőbe, és a felklszülésünket is jól szolgálta a tornasorozat.

Toborzó

Sportszelet

NSE TV

Következik

Pest megyei I. osztály


Dunavarsány - Nagykáta
2018/02/25
14.00

Góllövőlista

12 GÓLOS: Szalkai P.;
5 GÓLOS: Mányi D.;
4 GÓLOS: Sárközi Sz.;
3 GÓLOS: Dancsa M.;
2 GÓLOS: Lakatos B., Czakó I N.;
1 GÓLOS: Sztehlik G., Balogh I., Mányi Zs.

Sikerek

9 Pest megyei
bajnoki cím

1 Pest megyei
kupagyőzelem

Időjárás

facebook

TAO-program


Műfüves pálya