Friss hírek

Összefogásra kérjük szimpatizánsainkat!

Összefogásra kérjük szimpatizánsainkat!

A február 11-én tragikus körülmények között...

Gyászba borult egyesületünk!

Gyászba borult egyesületünk!

Életének 18. esztendejében tragikus hirtelenséggel elhunyt...

U7: ezüstérem a kartali Szóda Kupán

U7: ezüstérem a kartali Szóda Kupán

Szombat délelőtt 2017. decembere után újra Kartalon vettünk...

U17: idén lemaradtunk a Futsal7vége 4-es döntőjéről

U17: idén lemaradtunk a Futsal7vége 4-es döntőjéről

U17-es csapatunk február 10-én, szombaton Alsónémedin...

Hétvégi programajánló

Hétvégi programajánló

Utánpótlás csapataink a hétvégén...

U17, U19: sima meccseken egy-egy győzelem és vereség

Szombat délután serdülő és ifjúsági alakulatunk a budapesti Testvériség SE hasonló korosztályú gárdáit fogadta. 

Először az U17-eseken volt a sor, akik az első félidőben még tartottuk magukat, de a másodikra sajnos teljesen összeomlott, igaz ehhez kellett az is, hogy emberhátrányba kerüljünk. A vége megsemmisítő, 7–0-s vereség lett.

Országos U17-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

6. forduló

Nagykáta SE –Testvériség SE 0–7 (0–2)

Nagykáta, 50 néző. Vezette: Kiss T. Z.(Laczkó Z., Fodor Zs.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 4 – Árvai L. 4., Halászi Á. 4, Utasi B. 4, Demecs Sz. 4 -2=2, – Dudok M. 4, Pesti Sz. 4, Balog Z. 4., Kovács V. 4, Oszkó J. 4 (Sipos R. 4). Edző: Hegedűs József.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Az első félidő után nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz különbség, megérdemelten győzött a Testvériség.

Szombaton este villanyfényes mérkőzést játszott U19-es csapatunk. Ellenfelünk a Testvériség volt. Nagyon meg akartuk nyerni a meccset, és ez sikerült is. Nem is akárhogyan. Nem volt igazán látványos a mérkőzés, inkább a küzdelem dominált. A találkozón a vendégcsapat U17-es csapatának köszönhetően igazi meccshangulat volt. Az első félóra végén Rafael szabadrúgásával szereztünk vezetést. Rá tíz percre pedig jött a mérkőzés fordulópontja. Makádi megmozdulása miatt, büntetőt kapott ellenfelünk, de a jobbra félmagasan lőtt labdát Sajó kiütötte. Az első félidő utolsó percében pedig Fodor duplázta meg előnyünket. A második félidőben igazi gálát varázsoltunk a ’Kátai estébe. Szebbnél szebb gólokat lőttünk és végre majdnem minden lehetőségünket kihasználtuk. A Testvériség még a végén szépített, egy hatalmas szabadrúgásgóllal, de győzelmünk még ilyen arányban is megérdemelt. Folytatás jövő szombaton, amikor is Salgótarjánba látogatunk.

Országos U19-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

6. forduló

Nagykáta – Testvériség 6-1 (2-0).

Nagykáta, 60 néző. Vezette: Fodor Zs. (Laczkó Z., Kiss T.Z.)
NAGYKÁTA SE: Sajó M. 7 (Farkas R. 0, 80. p.) – Beregszászi R. 6, Makádi M. 6, Újvári D. 7, Molnár R. 6 – Szabó G. 8, Hriczu B. 7, Rafael L. 7, Fodor D. 8 – Kosztolányi B. 7, Krasniqi J. 7. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Fodor D. (2), Rafael L., Ujvári D., Hriczu B., Szabó G., ill. Csonka Á.
SÁRGA LAP: Molnár R., ill. Répás T., Holbis M.
KISS KRISZTIÁN: – Nagyon ránk fért a győzelem. Ezen a meccsen majdnem minden lehetőségünket gólra váltottunk. Jó hangulatban arattunk szép győzelmet. Sok jó egyéni teljesítmény volt és mellé egy pár extra produkció is társult. Gratulálok csapatomnak.

Toborzó

Sportszelet

NSE TV

Következik

Pest megyei I. osztály


Dunavarsány - Nagykáta
2018/02/25
14.00

Góllövőlista

12 GÓLOS: Szalkai P.;
5 GÓLOS: Mányi D.;
4 GÓLOS: Sárközi Sz.;
3 GÓLOS: Dancsa M.;
2 GÓLOS: Lakatos B., Czakó I N.;
1 GÓLOS: Sztehlik G., Balogh I., Mányi Zs.

Sikerek

9 Pest megyei
bajnoki cím

1 Pest megyei
kupagyőzelem

Időjárás

facebook

TAO-program


Műfüves pálya