Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

U17, U19: sima meccseken egy-egy győzelem és vereség

Szombat délután serdülő és ifjúsági alakulatunk a budapesti Testvériség SE hasonló korosztályú gárdáit fogadta.

Először az U17-eseken volt a sor, akik az első félidőben még tartottuk magukat, de a másodikra sajnos teljesen összeomlott, igaz ehhez kellett az is, hogy emberhátrányba kerüljünk. A vége megsemmisítő, 7–0-s vereség lett.

Országos U17-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

6. forduló

Nagykáta SE –Testvériség SE 0–7 (0–2)

Nagykáta, 50 néző. Vezette: Kiss T. Z.(Laczkó Z., Fodor Zs.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 4 – Árvai L. 4., Halászi Á. 4, Utasi B. 4, Demecs Sz. 4 -2=2, – Dudok M. 4, Pesti Sz. 4, Balog Z. 4., Kovács V. 4, Oszkó J. 4 (Sipos R. 4). Edző: Hegedűs József.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Az első félidő után nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz különbség, megérdemelten győzött a Testvériség.

Szombaton este villanyfényes mérkőzést játszott U19-es csapatunk. Ellenfelünk a Testvériség volt. Nagyon meg akartuk nyerni a meccset, és ez sikerült is. Nem is akárhogyan. Nem volt igazán látványos a mérkőzés, inkább a küzdelem dominált. A találkozón a vendégcsapat U17-es csapatának köszönhetően igazi meccshangulat volt. Az első félóra végén Rafael szabadrúgásával szereztünk vezetést. Rá tíz percre pedig jött a mérkőzés fordulópontja. Makádi megmozdulása miatt, büntetőt kapott ellenfelünk, de a jobbra félmagasan lőtt labdát Sajó kiütötte. Az első félidő utolsó percében pedig Fodor duplázta meg előnyünket. A második félidőben igazi gálát varázsoltunk a ’Kátai estébe. Szebbnél szebb gólokat lőttünk és végre majdnem minden lehetőségünket kihasználtuk. A Testvériség még a végén szépített, egy hatalmas szabadrúgásgóllal, de győzelmünk még ilyen arányban is megérdemelt. Folytatás jövő szombaton, amikor is Salgótarjánba látogatunk.

Országos U19-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

6. forduló

Nagykáta – Testvériség 6-1 (2-0).

Nagykáta, 60 néző. Vezette: Fodor Zs. (Laczkó Z., Kiss T.Z.)
NAGYKÁTA SE: Sajó M. 7 (Farkas R. 0, 80. p.) – Beregszászi R. 6, Makádi M. 6, Újvári D. 7, Molnár R. 6 – Szabó G. 8, Hriczu B. 7, Rafael L. 7, Fodor D. 8 – Kosztolányi B. 7, Krasniqi J. 7. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Fodor D. (2), Rafael L., Ujvári D., Hriczu B., Szabó G., ill. Csonka Á.
SÁRGA LAP: Molnár R., ill. Répás T., Holbis M.
KISS KRISZTIÁN: – Nagyon ránk fért a győzelem. Ezen a meccsen majdnem minden lehetőségünket gólra váltottunk. Jó hangulatban arattunk szép győzelmet. Sok jó egyéni teljesítmény volt és mellé egy pár extra produkció is társult. Gratulálok csapatomnak.