Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

U17: sima vereség a BVSC otthonában

Csütörtökön az első fordulóból elhalasztott mérkőzését játszotta le U17-es csapatunk Budapesten a BVSC otthonában.

Hegedűs József tanítványai jól kezdték a találkozót, az első 15 percben magabiztos játékunkkal mi irányítottunk. Ennek ellenére az ellenfél szerzett vezetést, amit a szünetig még kettővel meg is toldott. Erre mi csak egyszer tudtunk válaszolni. A második játékrész szinte értékelhetetlen volt, így elkerülhetetlen volt vereségünk. A hétvégén a Somos ellen hazai pályán fogunk szerepelni, ami kiváló alkalom a javításra.

Országos U17-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

1. forduló

BVSC-Zugló – Nagykáta 5-1 (3-1)

Budapest, Varga Zoltán Sportpálya, 20 néző. Vezette: Fekete T. (Kovács M. (Urgyán A.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R.5 – Molnár D. 4 (Varga B. 4) Utasi Balázs 5–2=3, Dudok M. 4 (Bódi B. 4), Zavilla D. 4 (Dekovits D. 0) – Árvai L.4., Nagy B. 4, Varga K. 4 (Sipos R. 4), Balog Z. 4 (Utasi Bence 5), Demecs Sz. 4 – Pesti Sz.4( Szécsényi G. 0). Edző: Hegedűs József.
GÓL: Agóts T. (2), Borbély B., Németh K., Szél B., ill. Zavilla D.
SÁRGA LAP: Nagy B., Sipos R.
KIÁLLÍTVA: Utasi Balázs a 90. percben (lekönyökölte ellenfelét)
HEGEDŰS JÓZSEF: – Az első húsz perc volt értékelhető, a többi sajnos nem. Edzés nélkül nehéz ezt a sportot űzni!