Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

U17, U19: sima győzelmek a Somos felett

Vasárnap délelőtt U17-es és U19-es alakulataink számára hazai pályán került sor az újabb bajnokikra. Ellenfelünk a szebb napokat is megélt Somos gárdái voltak.

Vendégeink késése miatt jó félórás késéssel indult útjára a labda. Ezúttal először az idősebbek kezdtek.

Nagyon gyorsan, már az első percben megszereztük a vezetést. Ezután egyik gól jött a másik után, az első félidőben összesen kilencig jutottunk. A második játékrészben akadozott játékunk és meglehetősen indiszponáltak voltunk. Ennek ellenére még három gólt rúgtunk. Sajnos néhány játékosunk ismét fegyelmezetlen volt, ennek eredménye egy felesleges piros lap. Kimondhatjuk, hogy eredményes hetet zártunk, mert a két mérkőzésen megszereztük a maximális hat pontot. A folytatás nem ígérkezik ennyire könnyűnek, mert a következő fordulóban Mezőkövesdre látogatunk.

Országos U19-es bajnokság, III. osztály, Közép-Keleti csoport

10. forduló

Nagykáta SE – Somoskőújfalu SE 12–0 (9–0)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Kéri I Z. (Fodor C., Kéri II Z.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 0 – Beregszászi R. 6 (Sajó M. 5, 46. p.), Makádi M. 6, Ujvári D. 6, Bodor B. 6 – Fodor D. 6 (Rafael L. 5, 46. p.), Kosztolányi B. 8, Hriczu B. 6 (Szabó G. 6, 46. p.), Molnár R. 7 – Fehér I. 7, J. Krasniqi 8-2=6. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: J. Krasniqi (5), Molnár R. (3), Fehér I. (2), Fodor D., Szabó G.
SÁRGA LAP: Bodor B., ill. Móricz Á., Oláh Zs.
KIÁLLÍTVA: J. Krasniqi (Nagykáta) a 89. percben (a második sárga lap után).
KISS KRISZTIÁN: – Szerény tudású ellenfelünk ellen sem tudtuk kihozni a maximumot a mérkőzésből, mert bár rúgtunk egy tucat gólt, de néhány játékosom fegyelmezetlensége miatt, ismét nehéz helyzetbe hoztuk magunkat a jövő hetet illetően. Gratulálok csapatomnak, jó és eredményes hetet zártunk.

U19-es csapatunk sikere után jött az U17-es meccs. Azzal a szándékkal léptünk pályára, hogy megszerezzük első győzelmünket a bajnokságban. Meglehetősen visszafogottan kezdtünk. A kapu előtt tompák voltunk és lövéseink vagy gyengék voltak, vagy célt tévesztettek. Ellenfelünk a félpályán se nagyon jött át, legnagyobb ellenfelünk mi magunk voltunk, hogy mikor rúgunk gólt, mikor szakad át a gát, ami feloldja a sikertelenségünket. Az első félidő hajrájában ez végül sikerült és Sipos góljával vezettünk. A második 45 percben igazi örömfocit mutattunk be. Egyik támadást vezettük a másik után és bár rengeteg helyzetet kihagytunk, mégis öt gólt is rúgtunk és hatgólos győzelmet arattunk. Végre tehát meg lett az első győzelem és reméljük, ezzel megindulunk felfelé a tabellán, a rossz széria már végleg a múlté.

Országos U17-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

10. forduló

Nagykáta SE – Somoskőújfalu SE 6–0 (1–0).

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Kéri II Z. (Fodor C., Kéri I Z.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 0 – Árvai L. 6, Halászi Á. 6, Dudok M. 6, Zavilla D. 6 – Dekovits D. 6 (Dudok T. 6, 46. p.), Balogh Z. 6, Pesti Sz. 6, Demecs Sz. 6 – Bódi B. 5 (Tóth L. 8, 46. p.), Sipos R. 7 (Szécsényi G. 6, 60. p.). Edző: Hegedűs József.
GÓL: Tóth L. (3), Sipos R. (2), Balogh Z.
SÁRGA LAP:
Balogh Z., ill. Horváth O.
KIÁLLÍTVA:
Oláh J. (Somoskőújfalu) a 70. percben (a második sárga lap után)
KISS KRISZTIÁN: – Megvan az első győzelem, amelyhez mindenki hozzátette a magáét. Igaz, hogy sok helyzetet kihagytunk, de úgy gondolom jelenlegi helyzetünkben a győzelem volt az elsődleges feladat. Gratulálok a csapatnak.