Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

Megye I.: február 25. után újra bajnoki

Március 17-én, szombaton, két hét szünet után végre újra tétmérkőzésen léphet pályára Tóth Imre csapata, ahol az ellenfél a Tököl együttese lesz.

A Pest megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában idegenben, a Dunavarsány vendégeként 3–1-es győzelemmel hangoltunk a szezonra. Egy hétre rá a Szigetszentmiklós sajnálatos visszalépése miatt, majd a sülysápi pálya rossz állapota miatt kényszerültünk „pihenni”.

A 19. fordulóban a Tököl együttesét fogadhatjuk a Sport utcában. Habár az előrejelzések szerint az időjárás most sem lesz a legjobb, de végre újra pályán láthatjuk a csapatot. Aktuális ellenfelünk a nyitó fordulót halasztotta, majd Maglódra utazott, ahonnan egy roppant izgalmas mérkőzés után (3–4) hozhatta el az értékes három pontot. Az elmúlt hétvégén pedig otthonukban arattak diadalt a vendég Százhalombatta együttese felett. Ennél jobb rajtról álmodni sem merhettek Hamar Istvánék.

Az ősszel nagyon szoros mérkőzést vívtunk Tökölön, annak a mérkőzésnek a kimenetelét egy tököli öngól döntötte el, így sikerült bezsebelnünk a győzelmet. Hosszú szünet után van lehetőség újra a Sport utcában szurkolni a fiúknak, ráadásul ezúttal is szoros összecsapásra készülhetünk, így mindenkinek remek szombat délutáni program lehet a találkozó helyszíni megtekintése!