Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

Megye I.: rangadóhoz illő mérkőzésen vertük meg a Biatorbágyot

Február 29-én, szombaton délben, Tápiószentmártonban, a műfüves pályán fogadtuk a Pest megyei I. osztály listavezetőjét, a Viadukt SE-Biatorbágy együttesét. A találkozó 90 perce rangadóhoz méltó futballt hozott, ami után megérdemelten tartottuk itthon a győzelemért járó három pontot.

Az első játékrészben alaposan belekezdett a tabella éllovas, a Biatorbágy, de Papp Norbert több alkalommal is hárítani tudott. Ahogy telt az idő nálunk is akadtak helyzetek, de azokat mi sem tudtuk értékesíteni. A 23. percben egy buta hibábólKinyik Ádám révén megszerezték a vendégek a vezetést. Nem lankadtunk, s alig négy perccel később máris kiegyenlítettünk. A 27. percben Erdély Zsolt indítása után Szalkai Péter gurított magabiztosan a hálóba. Ezzel 1–1. Továbbra is játszottunk játékunkat, tetszetős támadásokat vezettünk. Ennek meg is lett az eredménye, ugyanis a félidő hajrájában Györe Krisztián indította Szalkait, aki középre tartó beadását Mányi Domonkos szemfülesen lőtte be a hálóba, s így 2–1-es vezetéssel mehettünk a szünetre.

A második 45 perc nem hozott gólt, a hajrában a Biatorbágy nyomás alá helyezte kapunkat, de veszélyes helyzetik nem jutottak, így maradt a lefújásig a 2–1-es nagykátai sikert jelentő győzelem.

Pest megyei I. osztály

17. forduló

Nagykáta SE – Viadukt SE-Biatorbágy 2–1 (2–1)

Tápiószentmárton, 250 néző. Vezette: Kéri I Z. (Berendi T. Cs., Molnár A.)
NAGYKÁTA SE: Papp N. 6 – Erdélyi Zs. 6, Simon B. 7, Dancsa M. 6, Domonyi R. 7 – Györe K. 7, Kosztolányi B. 7, Horváth M. 6 (Mányi Zs. 0, 89. p.) – Szalkai P. 8 (Németh N. 0, 65. p.), Nagy B. 6 (Lovasi B. 0, 88. p.), Mányi D. 7 (Czakó N. 0, 90. p.). Edző: Tóth Imre.
VIADUKT SE-BIATORBÁGY: Ordasi G. – Varga-Sebestyén B. (Lesták B. 87. p.), Gyepes G., Novák R. (Vajda D. 55. p.), Kinyik Á. – Stadler B. (Horváth D. a szünetben), Ladányi L., Golda A. (Szabó S., 65. p.), Bihari D. – Papes F., Tóth A. (Mogyorósi Z., 87. p.). Edző: Hollik András.
GÓL: Szalkai P., Mányi D., ill. Kinyik Á.
SÁRGA LAP: Horváth M., Lovasi B., ill. Kinyik Á., Golda A., Papes F.
TÓTH IMRE: – A találkozó első félidejében nagyszerűen futballoztunk. A második játékrészben aztán remek harci szellemünket is megmutattuk. A mostani mérkőzésen egy igazán jó csapatot sikerült legyőznünk.

A találkozón készült képeket albumba rendezve IDE kattintva tekinthetik meg.