Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

U17, U21: kettős vereség Gyöngyösön

Szombaton kora reggel két csapatunk (U21 és U17) is Gyöngyösre utazott, hogy lejátssza soros bajnokiját. Ezúttal sajnos két vereségre futotta, így sajnos pont nélkül, lehajtott fejjel térhettünk haza.

Alkalmi kapussal a kapuban kezdte U17-es gárdánk a mérkőzést az egyik bajnokesélyessel szemben a gyöngyösi műfüvön. Sajó Márk műtéte miatt belső védőnk Skultéti István próbált helyt állni a kapuban, ahogy tette azt már az ősszel is néhányszor, most azonban kevesebb sikerrel, mint az ősszel. A mérkőzés elejétől a hazai csapat akarata érvényesült, fél óra alatt eldőlt a mérkőzés, hiszen négy gólos hátrányba kerültünk. A negyedik találat után kicsit jobban futballozva sikerült kozmetikázni az eredményt.

A második félidőben kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, több lehetőségünk is volt a gólszerzésre, amiből csak egy sikerült. A kapuban megsérült Skultéti és őt váltotta Nyámádi Balázs és mivel több cserelehetőségünk már nem volt tízen fejeztük be a mérkőzést. A hataiak győzelme teljesen megérdemelt.

NB II-es bajnokság, Közép-Keleti csoport, U17-es korosztály

Gyöngyös AK – Nagykáta SE 7–2 (5–1)

Gyöngyös, 30 néző. Vezette: Gyetvai P. (Rozsnaki G., Kecskés G.)
NAGYKÁTA SE: Skultéti I. 5 – Molnár K . 4, Nyámádi B. 4, Bodor B. 2 (Blága A. 4) - Kosztolányi B. 4. Tóth K. 3. (Rafael L. 4) , Vadkerti V. 6, Schmikl N. 4. – Földvári B. 4 , Szalontai M. 4. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Vadkerti V. (2).
HEGEDŰS JÓZSEF: Folytatódott a műfüves átok, továbbra sem sikerült műfüvön pontot szerezni. Fél óra előnyt adtunk ellenfelünknek, aki élt is vele. Gyenge játékkal megérdemelt vereséget szenvedtünk.

Idősebb korosztályunk ősszel hazai pályán egy góllal győzedelmeskedett a Gyöngyös csapata ellen, akik nagyon fogadkoztak, hogy visszavágnak. Ez sajnos, sikerült is nekik egy nem mindennapi második félidővel.

A mérkőzést a centerpálya kímélése miatt a műfüves pályán rendezték. Az első 15-20 percben ismerkedtek egymással a csapatok, nagy helyzet nem alakult ki egyik oldalon sem. Mezőnyjáték folyt a pályán és már mindenki a félidőt várta, amikor egy remekül beadott szögletet Galó fejelt a hálónkba (1–0). A folytatásban Tari szabálytalankodott a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Gonda váltotta gólra (2–0).

Ezután varázsütésre megváltozott a játék képe, és magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. A 70. percben Szigedi ment el a baloldalon, beadását Pető jutatta a hosszú alsó sarokba (2–1). Két percre rá Mózes 28 méteres bombája csattant a felső kapufán. Pap is riogatott, de lövése nem sokkal fölé, szabadrúgása pedig mell ment. Egy szöglet utáni kavarodásban labdánkat pár centivel a gólvonal elől rúgták ki a hazaiak. Az utolsó percek pedig még három gólt is hoztak. A 87. percben Fülöp szólójából kétgólosra növelte előnyét a Gyöngyös (3–1). Egy percre rá Pap remek szögletét Pető fejelte be (3–2). A 90. percben minden mindegy alapon Angalét felment egy szabadrúgáshoz, de a hazaiak kifejelték a labdát, Balázs pedig végigvitte és az üres kapuba gurított, pontot téve a találkozó végére. A második félidei teljesítményünk alapján rászolgáltunk volna minimum a döntetlenre, de sajnos nem sikerült ponttal hazatérnünk Gyöngyösről.

NB II-es bajnokság, Közép-Keleti csoport, U21-es korosztály

Gyöngyös AK – Nagykáta SE 4–2 (1–0)

Gyöngyös, 40 néző. Vezette: Gyetvai P. (Rozsnaki G., Kecskés G.)
NAGYKÁTA: Angalét M. 6 – Tari O. 6, Czira B. 5, Mózes D. 6, Dombai G. 5 – Vörös G. 6 (Antal Z. 0, 80. p.), Kiss Á. 5, Pap R. 5, Szigedi E. 6 – Molnár L. 5, Pető D. 6. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Galó K., Gonda A., Fülöp B., Balázs A., ill. Pető D. (2).
KISS KRISZTIÁN: – Remek játékvezetés mellett, szerintem megint a forduló meccsét játszottuk, de ezért pontot ismételten nem adnak. Múlt héthez képest sokat javultunk, remélem a jövő héten már ez győzelemmel is párosul. Gratulálok a szimpatikus Gyöngyösnek és további sok sikert kívánok nekik a bajnokságban.