Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

A Kóka együttese következik

A március 15-ei Nemzeti ünnepre való tekintettel az egész országban szombat lett kijelölve az aktuális fordulók hivatalos játéknapjának, így felnőtt csapatunk is ezen a napon lép Kókán pályára.

A kókai egylet több év szünet, illetve három "megye-háromban" eltöltött szezon után az elmúlt nyáron elnyert bajnoki címének köszönhetően csatlakozhatott a Pest megyei II. osztály, Keleti csoportjához. A karmesteri pálcát az a Buzás József vette át, aki a kétezres évek közepén igazi sikercsapatot kovácsolt a településen, bajnoki címeket nyertek és egészen a Sport TV kupa döntőjéig meneteltek (Az Amatőr Kupa akkori megnevezése), ahol a Berkenyét verték tizenegyesrúgásokkal.

Jelenleg nem olyanl acélos a kókai együttes, amilyen a fénykorában volt. Jelenleg a tabella 12. helyét foglalják el. Az eddigi két mérkőzésükből egy döntetlenre (2–2) és egy vereségre (1-0) futotta. Előbbit az Ecser, utóbbit a Péteri ellen könyvelhették el.

Az elmúlt hétvégi Sülysáp elleni bravúros (9-1) győzelmünk után sem lehet könnyelműen vennünk a mérkőzést. A télen jó pár játékost igazoltak vendéglátóink, akik még valószínűleg nem tudtak teljesen felvenni az új közegben a ritmust.

Az ősszel egy roppant szoros mérkőzésen 1-0-s győzelmet arattunk. Akkor Gacs Gergő a 77. percben szerzett találatával sikerült otthon tartanunk a három pontot. Az a mérkőzés azért is nevezetes, mert akkor vehette át csapatunk Benkő Tamástól, az MLSZ Pest megyei igazgatójától a 2013/2014-es bajnoki és a Pest Megyei kupa ezüstérmeit.