Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

Magyar Kupa: szerdán Gyömrő - Nagykáta

Szerda kora este kerül sor a Magyar Kupa Pest megyei ága 3. fordulójára, felnőtt csapatunk Gyömrőre utazik, ahol a helyi „megye-kettes” gárdával csap össze a továbbjutás reményében.

Aktuális ellenfelünkkel, egy évvel ezelőtt, a Pest Megyei Kupa 2. fordulójában találkoztunk. Akkor egy roppant szoros találkozón az utolsó 5 percben 3 gól is született. A 86. percben Potocska Ádám szerzett vezetést a hazaiaknak, majd a 89. percben az ex gyömrői labdarúgó Lovasi Balázs egalizált, a továbbjutásunkat pedig Lakatos gólja jelentette a 93. minutumban.

Annak ellenére, hogy az UFC Gyömrő egy osztállyal alacsonyabb osztályban szerepel, így is van már több értékes skalpja. A sorozat első körében rögtön a Pest megyei I. osztály bajnokaspiránsát, a Vecsés FC alakulatát ütötték ki, majd a 2. fordulóban Táborfalván arattak győzelmet. A bajnokságban előbb a Tápiószelére szabtak egy kiadós zakót (6–0), majd a Sülysáp elleni rangadón ikszeltek (1–1).

Egy biztos, könnyű mérkőzésre nem számíthatunk, biztosak lehetünk benne, hogy Molnár Tamás remekül felkészíti labdarúgóit a szerdai összecsapásra.

A szabályok változatlanok, amennyiben a rendes játékidőben nem dől el a győztes kiléte, nincs hosszabbítás, hanem rögtön 11-es rúgásokra kerül sor.

A párharc továbbjutója a legjobb 6 gárda közé jut.