Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

U17: U19: 1 győzelem és 1 döntetlen a nyitányon

Kedden délután megkezdődött a szezon ifjúsági alakulataink számára is, 15.00-tól az U17, míg 17.00-tól az U19-es gárdáink fogadták a Pásztó hasonló korú futballistáit.

U17-es csapatunk rögtön a mérkőzés elején magához ragadta a kezdeményezést és már a harmadik percben vezetést szerzett Surányi lévén. A gól után is egymást érték a helyzetek, amik azonban sorra kimaradtak, vagy a kapufa hárított, vagy a parádésan védő vendégkapus. Ahogy lenni szokott a sok kimaradt helyzet megbosszulta magát, mert egy védelmi hiba után egyenlített a vendégcsapat. A gól észhez térítette csapatunkat és gyorsan ismét vezetést szereztünk, amit még a félidő előtt még eggyel megtoldottunk.

A második játékrészben a fáradó vendégcsapat ellen sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, aminek nagy részét értékesítettük is, így magabiztos győzelemmel rajtoltunk.

U19-es alakulatunk jól kezdte a mérkőzést, már a 6. percben megszerezte a vezetést Fehér révén. Mi irányítottuk a játékot, de további gól a szünetig már nem született.

A második játékrészben az 57. percben egyenlített az ellenfél, amit aztán megmagyarázhatatlan dolgok követtek a pályán. Ennek meg is lett az eredménye, Bodort egy sárga lapos figyelmeztetés, majd a folyamatos reklamálás után a kiállítás sorsára jutatta. Ekkor a vezetést is átvették a vendégek. Emberhátrányunk ellenére összekaptuk magunkat és régi új játékosunk, Juhász Ádám révén sikerült kiegyenlítenünk. 2-2. Aztán, hogy még nagyobb gödörbe kerüljünk, egy pásztói akció végén hálóőrünk, Gergely szabálytalanul állította meg a vendég támadást, ezért ő is piros lapot kapott. A hajrát kettős emberhátrányban fejeztük be, de kitartásunknak hála sikerült a pontmentés.

NB III-as U17-es korosztályú labdarúgó-bajnokság

1. forduló

Nagykáta - Pásztó  8-1 (3-1)

Nagykáta, 50 néző. Vezette: Muhari G. (Kovács I G., Hajzlinszki Zs.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 0 - Utasi B. 6, Halászi Á. 6, Makádi M. 7, Árvai L. 6 - Fodor D. 6 (Demecs Sz. 6.) Rafael L. 7, Nagy B. 6, Dudok M. 6 ( Nagy H. 0.) - Surányi D. 8 (Hriczu B. 0.), Pesti Sz.6, (Szalontai M. 7.). Edző: Hegedűs József.
GÓL: Surányi D. (3) ,Makádi M., Rafael L., Szalontai M. (2), Bangó Cs. (öngól).
HEGEDŰS JÓZSEF: Végig irányítottuk a mérkőzést, megérdemelten nyertünk még ilyen különbséggel is. Külön öröm, hogy a friss igazolások jól mutatkoztak be! Gratulálok a csapatnak, és az ellenfél kapusának is, aki parádés védéseket mutatott be.

NB III-as U19-es korosztályú labdarúgó-bajnokság

1. forduló

Nagykáta – Pásztó 2–2 (1–0)

Nagykáta, 50 néző. Vezette:Hajzlinszki Zs.(Muhari G., Kovács I G.)
NAGYKÁTA SE: Szabó G (6–2=4) – Kosztolányi B. 6, Nyámádi B. 6, Újvári D. 6, Bodor B. 5–2 = 3 – Czető D. 5, Halasi I. 5 (Juhász Á 6), Vadkerti V 5, Schmikl N 5 – Fehér I. 6 (Sajó M. 0). Edző: Kemecsi László.
GÓL: Fehér I, Juhász Á
KIÁLLÍTVA: Bodor B. a 67. percben (sportszerűtlen viselkedésért), Szabó G. 82. percben (gólhelyzetben lévő ellenfelével szemben elkövetett szabálytalanságért.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Majdnem pontosan lemásoltuk a márciusi bajnokság kezdetét: vezetés, ellenfél fordítása, kiállítás, a végén pontmentés 2–2, de erre sem vagyunk büszkék sajnos. A játék még úgy ahogy, az akarás is elment. Láttuk hibáinkat, gyengeségeinket, amit ki fogunk javítani s ezzel nem is lesz gond, de ami a pályán történt... Nyilván lesznek következményei, s remélem nem csak az öltözőben, hanem otthon is.