Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

U17, U19: felemás szereplés a Grund otthonában

Szombaton Budapesten, a Grund FC ellen lépett pályára U17-es és U19-es csapatunk. 1–1 győzelem és vereség, de két remek mérkőzés lett a mérlegünk. Ismerős arcokkal is találkozhattunk, hiszen ellenfeleink vezetőedzője a korábban a Nagykáta SE futsalcsapatát NB I-be jutattó Vörös István volt.

Először fiatalabbik, U17-es gárdánk lépett pályára. Sajnos már a negyedik percben hátrányba kerültünk egy védelmi hiba miatt, amit azonban a félidő hátralévő részében sikerült javítani. Fokozatosan átvettük a kezdeményezést és Csikós révén sikerült egalizálni egy szabadrúgás után, majd Szalontai szerzett potya ízű gólt, így már nálunk volt az előny a szünetben.

A második játékrész első felében a hazaiak mindent megtettek az egyenlítésért, védekezni kényszerültünk az első húsz percben, de azután két gyors kontrából, akár a mérkőzést is eldönthettük volna, a helyzetek azonban kimaradtak így a végéig izgalmas maradt a találkozó, amelyen nagykátai győzelem született.

U17-es korosztályú NB III-as labdarúgó-bajnokság, Középkeleti csoport

Gund FC – Nagykáta SE 1–2 (0–1)

Budapest, Bányapark sporttelep 50 néző. Vezette: Práth D. (Olaj M., Vörös Z.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 7 – Utasi Balázs 7, Halászi Á. 7, Rafael L. 7, Árvai L. 7 – Demecs Sz. 7, Nagy B. 7. (Nagy H. 6.), Csikós M. 7, Dudok M. 7 – Szalontai M. 7., Pesti Sz 7. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Csikós J., Szalontai M., ill. Péterfai B.

HEGEDŰS JÓZSEF: – A sok sérültünk hiánya ellenére sikerült győzni ezen a meccsen. Gratulálok a csapatnak, akik ma itt voltak mindent megtettek a győzelemért!

U19-es korosztályú NB III-as labdarúgó-bajnokság, Középkeleti csoport

Grund FC – Nagykáta SE 4–3 (3–1)

Budapest, Bányapark sporttelep 50 néző. Vezette: Vörös Z. (Olaj M., Práth D.)
NAGYKÁTA SE: Szabó G. 7 – Nyámádi B. 5, Vadkerti V. 7, Újvári D. 6, Bodor B. 5 – Kosztolányi B. 6, Fehér I. 6 (Molnár K. 0) – Czető D. 5, Juhász Á. 6, Schmikl N. 5 (Halasi I., 5) – Nemes D. 4 (Molnár R., 6). Edző: Kemecsi László.
GÓL: Nemes F., Gyuricza T., Kósa R., Aranyos K., ill.Fehér I (2), Juhász Á
SÁRGA LAP: Nyámádi B.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Hiába nyertük meg a 2. félidőt és hiába szorítottuk be ekkor az ellenfelünket, 1 pontot sem érdemeltünk volna a mai napon. Néhány játékos akaratgyengesége miatt egy verhető ellenfél ellen maradtunk alul, egy olyan meccsen, amelynek az előjelei már a heti edzéseken előre láthatóak voltak. Sajnálom azokat a játékosokat, akik szívüket és tudásuk legjavát kiteszik hétről hétre, de amíg lesznek ilyenek, addig én sem adom fel