Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

Megye I.: szerencsétlen vereség

A megszokottaktól eltérően ezúttal szombat délután rendeztük soros hazai „megye-egyes” bajnoki mérkőzésünket, ahol a Gödöllői SK volt a vendégünk. Jó játékunk ellenére sajnos vereséget szenvedtünk.

Amint honlapunk már korábban beszámolt róla a találkozót zárt kapuk mögött kellett megrendeznie egyesületünknek. Ennek ellenére, a Sport utcán jó néhányan összegyűltek, hogy a kerítésen keresztül buzdítsák csapatunkat.

A mérkőzés puhatolózó játékkal indult. Egyik fél sem akart direkt támadásokat vezetni. Aztán előbb nekünk voltak lehetőségeink, de a félidő derekán azonban egy gödöllői támadást csak szabálytalanul sikerült megállítanunk a 16-oson belül, ami miatt Moldván játékvezető jogos tizenegyest ítélt a vendégek számára. Nagy Tamás állt a labda mögé, aki nem hibázott. 0–1.

A második játékrészben kihasználtuk, hogy a vendégek fejben még az öltözőben voltak, gyakorlatilag fél perc sem telt el a találkozóból, máris sikerült Mányi találatával kiegyenlítenünk. 1–1. Ekkor azt gondolhattuk, nálunk a lélektani előny, még a fordítás is sikerülhet. Támadások sorát dolgoztuk ki, amik rendre kimaradtak. A 65. percben aztán egy szöglet után megint a vendégekhez került az előny. 2–1. A hátralévő időben a GSK védekezésre rendezkedett be, nem sikerül feltörnünk őket, pedig lehetőségeink adódtak, az eredmény a lefújásig már nem változott, így talán elmondható, hogy ezúttal a szerencsésebb csapat tudta megkaparintani a győzelmet és a vele együtt járó 3 pontot. Ezúton gratulálunk a GSK együttesének a győzelemhez és további sok sikert kívánunk nekik a folytatásban.

Egy hét múlva a szezon rangadójára kerül sor, hiszen szombat délután Tápiószecsőre utazunk, ahol egy igazi presztízsmeccs vár Szalkai Péterékre. Szükség lenne már a győzelemre, hiszen erre legutóbb szeptember 11-én, a Nagykőrös elleni mérkőzésen volt példa.

Pest megyei I. osztály

11. forduló

Nagykáta – Gödöllői SK 1–2 (0–1)

Nagykáta, zárt kapuk mögött. Vezette: Moldván I. (Kara P., Csatlós A. Zs.)
NAGYKÁTA SE: Rézsó P. 6 – Dancsa M. 7, Komonyi Gy. 6, Lovasi B. 5, Czakó II N. 6 – Szalkai P. 5, Kiss K. 5, Kiss Á. 5 (László-Zsiska R. 0, 72. p.), Németh N. 4 (Mohácsi G. 5, a szünetben), Draskóczi P. 5 (Mányi Zs. 5, 57. p.), Mányi D.6, Edző: Tóth Imre.
GÖDÖLLŐI SK: Rácz M. – Varga B. (Kiss Sz., 57. p.), Nagy B., Hevesi M., Dolhai M. – Maródi Gy., Milkó Dániel (Mudroch M., 87. p.), Koziorowski R. (Méhes P., 83. p.), Nagy T. (Sipeki A., 57. p.) – Pap T. (Milkód Dávid, 66. p.), Kaiser L. Edző: Szász Ferenc.
GÓL: Mányi D., ill. Nagy T., Kiss Sz.
SÁRGA LAP: Mohácsi G., ill. Milkó D., Kaiser L., Sipeki A.
TÓTH IMRE: – Nem játszottunk jól, de egy buta 11-es és egy öngóllal kikapni rossz szájízt ad a hétvégének. Futballisten hetek óta a gonoszabbik arcát mutatja nekünk.