Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

Megye I.: döntetlennel búcsúztunk hazai pályánktól

Vasárnap délután került sor a „megye-egyes” bajnokság őszi szezonjának utolsó hazai mérkőzésére. A szombati özönvizet szinte teljes egészében elnyelte a talaj, így a játékosok viszonylag jó körülmények között léphettek pályára.

A mérkőzést megelőzően mindössze két egység volt a vendégek előnye velünk szemben a tabellán, így mind a két fél a győzelemre törekedett. Jól kezdtük a mérkőzést, több tetszetős támadást is vezettünk, de a befejezésnél rendre hiba csúszott a gépezetbe. Ellenfelünk is próbálkozott, akik a 25. percben a vezetést is megszerezték. Nem csüggedtünk, támadtunk tovább, aminek az eredményeképpen a 37. percben Kiss Krisztián találatával sikerült az egyenlítés is. Nem örülhettünk sokáig, mert alig kettő perccel később újból a vendégeknél volt az előny. A szünetre 2–1-es Viadukt vezetéssel mehettek a csapatok.

A második játékrészre Tóth Imre mester próbált rendet tenni a fejekben. Játékosaink igyekeztek kiegyenlíteni, de csak nem akart jönni az a gól. A találkozó hajrájára aztán elkezdtük presszing alatt tartani a Biatorbágy kapuját. A 86. percben sikerült is az újabb egyenlítés, a házi góllövőlistát vezető Mányi Domonkos volt eredményes. Ezzel 2–2. Az utolsó percekre is voltak még izgalmak, hiszen mind a két csapat kapuja előtt adódtak lehetőségek, de az eredmény már nem változott. Talán elmondható, hogy igazságos döntetlen született. További sok sikert kívánon a Viadult SE-Biatorbágy gárdájánk.

Folytatás egy hét múlva, a szezonzárón, melyre Százhalombattán kerül sor.

Pest megyei I. osztály

14. forduló

Nagykáta – Biatorbágy 2–2 (1–2)

Nagykáta, 150 néző. Vezette: Rózsavölgyi D. (Bátori Cs., Csatlós A. Zs.)
NAGYKÁTA SE: Rézsó P. 6 – Dancsa M. 6, Komonyi Gy. 6, Lovasi B. 4, Czakó II N. 6 – Kiss K. 7, Kiss Á. 6 (Balogh I. 0, 65. p.), Németh N. 5 (László Zsiska R. 6, 54. p.), Szalkai P. 5 – Lakatos L. 5 (Mohácsi G. 6, 52. p.), Mányi D. 8. Edző: Tóth Imre.
VIADUKT SE-BIATORBÁGY: Kondor T. – Kinyik Á., Bruckner A., Stadler B., Kele B. – Pepes F., Szép I., Novák L. (Mogyorósi Z., 78. p.), Kiss Baranyi L. (Matuza M., 78. p.) – Fodor D., Skita T. (Vida D.,91. p.). Edző: Kiss Baranyi Sándor.
GÓL: Kiss K., Mányi D., ill. Skita T. (2).
SÁRGA LAP: Szalkai P., ill. Mogyorósi Z.
TÓTH IMRE: – Az első játékrészben gyermeteg hibákból gyermeteg gólokat kaptunk, így a második félidei jobb teljesítményünk megérdemelt döntetlenre hozta a mérkőzést.