Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

U17, U19: 2 elkönyvelt győzelem, de csak 4 pont

Az őszi szezon utolsó előtti mérkőzésén U17–es és U19–es csapatainkkal Veresegyházára látogattunk, ahol a kettős győzelem kötelezőnek tűnt.

U17-es korosztályunkkal jól kezdtük a mérkőzést, hiszen a szülinapos Rafael Laci révén egy szép szabadrúgásgóllal hamar előnyhöz jutottunk, amit három kapufával megtoldottunk, de ugye az nem ér gólt. A jó kezdés után érthetetlenül visszavett a csapat, ami megbosszulta magát és a semmiből egyenlítettek a hazaiak. A félidőben ezután még kihagytunk néhány ziccert, így döntetlennel mentünk pihenőre, sőt a szünetben a játékvezető kiállította Halászi Ádámot, aki felült egy provokációnak és begyűjtötte második sárga lapját is. A második félidő elején rögtön magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, gyorsan eldöntöttük a meccset és végül megérdemelten nyertünk.

NB III-as U17-es korosztályú labdarúgó-bajnokság, Közép-Keleti csoport

Veresegyház VSK – Nagykáta SE 1–4 (1–1)

Veresegyház, 30 néző. Vezette: Kara Pál (Berki A., Szalai Z.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R.6 – Utasi Balázs 6, Halászi Á. 5–2=3, Makádi M. 6, Árvai L. 7 – Fodor D. 6. (Nagy H., 6).,Nagy B. 6, Rafael L. 8, Demecs Sz. 5 (Szabó M., 6.) – Szalontai M. 6, Pesti Sz 7. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Rafael L. (2), Pesti Sz., Szalontai M.
KIÁLLÍTVA: Halászi Á.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Az első félidő eleje jó volt, a második fele gyenge a szünet után a fejmosás hatása alatt pecek alatt eldöntöttük a meccset és tíz emberrel magabiztosan győztünk.

NB III-as U19-es korosztályú labdarúgó-bajnokság, Közép-Keleti csoport

Veresegyháza– Nagykáta SE 3–3 (0–2)

Veresegyház, 30 néző. Vezette: Szalai Z. (Berki A., Kara P.)
NAGYKÁTA SE: Szabó G. 6 – Kodó B. 5 (Sajó M., 3), Skultéti I. 7, Újvári D. 7, Bodor B. 7–2=5 – Hriczu B. 6, Kosztolányi B. 7, Vadkerti V. 7, Czető D. 6 – Fehér I. 6, Schmikl N.7. Edző: Kemecsi László.
SÁRGA LAP: Skultéti I.
KIÁLLÍTVA: Bodor B.
GÓL: Fehér I., Vadkerti V., Czető D.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Ha ironikus lennék, akkor azt mondanám, hogy kikaptunk 3–3-ra, mert már 3–0-ra is vezettünk, de nem volt kedvem nevetni... Gratulálok azoknak, akik eljöttek s nem találtak kifogást a mai napra. Sajnos ilyen felállásban, ennyi edzéssel a hátunk mögött ezt az eredményt oda jutottunk, hogy sikernek kell elkönyvelnünk. Így is nyerhettünk volna, ha mindenki ott lett volna fejben, nem pedig az előző este fáradalmait akarja kipihenni a pályán... A mérkőzés után hangosabb voltam a kelleténél, de az elmúlt hetekben, hónapokban tanúsított hozzáállások, edzéslátogatottságok érdektelenségek olyan elfojtott dühöt hozott most ki belőlem, amire nem volt még példa. Óriási változásnak kellene történnie, hogy értelmét lássam a közös jövőnek...