Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 20-án, szombaton délután az elmúlt évi...

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

Megye I.: győzelem Százhalombattán a szezonzárón

Vasárnap délután Százhalombattán játszottuk le az ősz szezon utolsó bajnoki mérkőzését. Igazán fordulatos összecsapás kerekedett a 90 perc alatt, amiből végül mi kerültünk ki győztesen 3–2-es győzelmünkkel.

Rendkívül mély és rossz minőségű pálya fogadta a csapatokat az elmúlt napok esőzései miatt. A hazaiak próbálták javítani a játékteret, de csodákra ő sem voltak képesek.

A 6. percben Mányi Domonkos révén megszereztünk a vezetést. A 'kátai gól után felébredtek a hazaiak sőt, Móra Krisztián a ’battai csapatkapitány alig negyedóra játék után egalizálta az eredményt. Az első félidő hajrájában a frissen beálló Károlyi Olivér a semmiből szerzett nagy meglepetésre gólt, amivel a Gálvölgyi csapata egy gólos vezetéssel mehetett a szünetre.

A félidőben Tóth mester hármas cserére szánta el magát. Lejött Czakó II Norbert, Draskóczi Péter, és Mányi Zsombor, helyettük bejött Mohácsi Gábor, Kiss Ádám, valamint Lakatos a második játékrészre. Az edzői húzás bevált. Az 52. minutumban Szalkai tört be a 16-os vonalára és közel Imre Dávid kapujába lőtt. Ezzel 2–2. A találat után felpörgött a játék. A 76. percben Komonyi György egy szöglet után 2-3 méterről csavarta Imre Dávid kapujába a labdát. Immár újra nálunk volt az előny. 2–3.

Vendéglátóink a hajrában megpróbálkoztak az egyenlítéssel, de erre már nem adtunk lehetőséget, így győzelemmel és három ponttal a zsebünkben térhettünk haza a záró körben Százhalombattáról.

Most jöhet a megérdemelt pihenés, január végén kezdődhet a felkészülés a 2016/2017-es tavaszi szezonra, ahol ismét bajnoki- és kupamérkőzések várnak ránk.

Pest megyei I. osztály

15. forduló

Százhalombatta – Nagykáta 2–3 (1–2)

Százhalombatta, 30 néző. Vezette: Tusa Z.  (Molnár L., Deme R.)
SZÁZHALOMBATTAI LK: Imre D. – Károlyi Cs. (Károlyi O., 31. p.), Serfőző M. (Takács M., 65. p.), Herczeg S., Késmárki K. – Viszokai J. (Herczeg S., 65. p.), Katona E., Kovács G., Borbély I. – Móra K., Sipos G. Edző: Gálvölgyi István.
NAGYKÁTA SE: Rézsó P. 5 – Czakó II. N. 5 (Kiss Á. 6, a szünetben), Komonyi Gy. 8, Draskóczi P. 5 (Mohácsi G. 6, a szünetben) – Dancsa M. 6, Lovasi B. 5 – Kiss K. 5, Németh N. 5 (Balogh I. 0, 65. p.), Mányi Zs. 5 (Lakatos L. 5, a szünetben) – Szalkai P. 5 (Czakó I N. 0, 70. p.) – Mányi D. 6. Edző: Tóth Imre.
GÓL: Móra K., Károlyi O., ill. Szalkai P., Mányi D., Komonyi Gy.
SÁRGA LAP: Móra K., ill. Németh N., Mohácsi G.
TÓTH IMRE: – A játéktér a küzdőjelleget emelte ki, ebből az első félidőben alulmaradtunk, a másodikban többek voltunk a hazaiaknál. Ennek köszönhetjük győzelmünket. Nagyszerű emberekkel dolgozhattam együtt, köszönöm nekik az őszi teljesítményüket.