Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

U13: ezüstérem a Pest megyei Futsal7végén

Február 5-én, vasárnap délután rendezte meg a Magyar Labdarúgó Szövetség Pest Megyei Igazgatósága a a 6. Pest megyei U13-as Futal7vége négyes döntőjét, ahol focistapalántáink az előkelő második helyen végeztek.

A legjobb 4 együttes közé rajtunk kívül kvalifikálta magát a jó erőkből álló Dunakeszi Kinizsi FK I. és II. számú alakulata, valamint a Leányfalu SE gárdája. A Futsal7végék sajátos lebonyolítása, hogy a 4 csapat 2-2 elődöntőt játszik, oda-visszavágós rendszerben éls az így kialakult eredmények után dől el ki lesz a finálé és a bronzmérkőzés résztvevője.

Forduna jóvoltából mi a Dunakeszi II-es csapatával találkoztunk az elődöntőben, ahol először egy igen szoros csatában 2-1-es vereséget szenvedtünk.  A visszavágóra rendeztük sorainkat és egy rendkívül motivált, győzni akaro Nagykáta jött ki az öltözőböl, aminek meg is lett az eredménye, 6-1-es győzelmet arattunk, így összesítésben 7-3-ra diadalmaskodtunk és jutottunk be a fináléba.

A másik ágon a Dunakeszi I. a Leányfaluval találkozott, ahol a 'KEszi, sima, kettős győzelemmel, impozáns 19-0-s gólkülönbséggel jutott be a fináléba.

A bronzmérkőzésen sokak meglepetésére a Leányfalu felül tudott kerekedni a Dunakeszin 2-1-es győzelemmel, így az övék lett a bronzérem.

A fináléba a két csapat játékosai egyesével, név szerint érkeztek a parkettre és kezdték meg az összecsapást. A Dunakeszi viszonylag hamar, már a 3. percben megszerezte a vezetést, amit a szünetig meg is tudott háromszorozni. A félidő után játélkosaink megpróbáltak mindent, de csak nem sikerült feltörni ellenfelünk védelmét, így a mérkőzés végeredménye 3-0-s Dunakeszi sikert hozott.

Az ezüstérmet végül a 48 induló csapat között nyertük meg, ami igen szép teljesítmény, ráadásul elhoztuk a torna legjobb mezőnyjátékosának járó elismerést is, amit Mázsás Gábor érdemelt ki.

Nagykáta SE - Dunakeszi Kinizsi FK I. 0-3

LAKATOS LÁSZLÓ BALÁZS, az U13-as csapat segédedzője: - Először is szeretnék gratulálni a Dunakeszinek a tornagyőzelemhez.Jó mérkőzéseket játszottunk a nap folyamán. Volt amikor jobban és volt amikor kevésbé ment a játék. Két hasonló képességű csapat találkozott a fináléban, ezúttal a Dunakeszi volt a jobb.