U16: nagykátai győzelem a veretlenek csatáján

Október 14-én, vasárnap a 9. fordulóból előrehozott bajnokin, az Abony együttesét fogadták Kemecsi Lászlóék. Azt az Abonyt, akik ez idáig, hozzánk hasonlóan veretlenek voltak.

Nagyon készültünk egész héten a veretlen csapatok rangadójára. Most is új összeállításban léptünk pályára. Végig fegyelmezetten és motiváltan játszottunk hátul is végre kevés hibával. Igaz, hogy szoros volt az eredmény még a második félidő derekáig is, azonban ez csak a vendégek fantasztikusan védő kapusának volt köszönhető.

Pest megyei U16-os labdarúgó-bajnokság, Déli csoport

9. forduló

Nagykáta SE – Abonyi Kid FC 5–2 (1–1)

Nagykáta, 60 néző. Vezette: Józan Cs. (Józan Sz.)
NAGYKÁTA SE: Danyi M. 0 – Krajcz D. 5 (Palotai Sz. 6), Miskolczi G 7-2=5, Csaba T. 7, Sipos R. 6 (Pozsonyi T. 6) – Kristóf G. 6 (Juhász G. 0), Utasi B. 6 (Palotai T. 6), Mága P. 6 (Halasi-Czalbert T. 0), Varga K. 6 (Kormos L. 6), Mányi B. 5 (Ivánfy M. 7), Tomocsik L. 7. Edző: Kemecsi László.
GÓL: Tomocsik L. (2), Ivánfy M. (2), Juhász G., ill Dudok M. (2, az egyiket 11-esből)
KIÁLLÍTVA: Miskolczi G. a 83. percben. (gólhelyzetben lévő ellenfelével szemben elkövetett szabálytalanságért).
KEMECSI LÁSZLÓ: – Sok helyzetet kialakítottunk, de nehezen sikerült csak túljárnunk az abonyi kapus eszén. A játék képe alapján igazságos eredmény született, hiszen sokkal többet és veszélyesebben támadtunk, mint az egyébként nagyon szervezett ellenfelünk. Gratulálok az egész csapatnak!