Megye I.: fontos pontokat hullajtottunk a Biatorbágy ellen

Február 17-án, szerda kora este felnőtt együttesünk az őszről elmaradt, Viadukt SE-Biatorbágy ellen elhalasztott bajnoki labdarúgó-mérkőzését pótolta Tápiószentmártonban. Sajnos ezen az estén nem örülhettünk, a vendégek két pontrúgásból megszerezték a győzelmet és az azzal járó három pontot.

A találkozó első játékrészében vegyes volt a kép, több lehetőségünk volt már arra is, hogy idejekorán lezárjuk a találkozót, de ezeket rendre elhibáztuk, igaz az ellenfélnek is volt lehetősége. A szünetre a felek 0–0-val mehettek.

A második játékrészben viszonylag korán, az 51. percben egy szöglet után Orbán megszerezte a Bia egyletének a vezetést, amit 8 perc elteltével egy szabadrúgással meg is dupláztak. Csapatunk ezzel nehéz helyzetbe került, ráadásul a hajrában még egy büntetőt is megítélte a játékvezető a Viaduktnak, amit Hajnal bravúrral hárítani tudott! A végeredménye: 2–0 a Viadukt SE-Biatorbágy csapatának!

Sok idő nincs a hibák kielemzésére, a hétvégén újabb mérkőzés vár a fiúkra, Taksonyban már a Tököl lesz az ellenfél!

Pest megyei I. osztály

13. forduló

Nagykáta SE – Viadukt SE-Biatorbágy 0–2 (0–0)

Tápiószentmárton, zárt kapuk mögött. Vezette: Harnos Cs. /8/ (Török M., Lovas N.)
NAGYKÁTA SE: Hajnal D. 4 – Németh N. 5 (Kosztolányi B. 0, 62. p.), Kovács G. 5, Nemes B. 5, Fehér A. 4 – Mányi D. 5 (Krajcz D. 0, 90. p.), Domonyi R. 5, Gulyás B. 5 (Mányi Z. 0, 81. p.) – Szalkai P. 4, Kubó G. 5 (Mányi B. 0, 83. p.), Nagy B. 3. Edző: Széchenyi Márton.
VIADUKT SE-BIATROBÁGY: Lipők B. – Fehér-Kaplár Zs., Pothorszki B., Kinyik Á., Stadler B. (Szabolcsi L. 90. p.) – Vajda D. (Hajnes-Varga Á. 90. p.), Varga-Sebestyén B., Vágvölgyi P. (Balázs-Hegedűs Á. 70. p.), Hajagos D. (Szabó S. 81. p.) – Orbán M., Balogh R. (Császár Z. 87. p.). Edző: Lipők András.
A találkozó 81. percében Hajnal Dénes megfogta a Biatorbágy tizenegyesét.
GÓL:
Orbán M. (2).
SÁRGA LAP: Pothorszki B.
SZÉCHENYI MÁRTON: – Sajnálom ezt a mérkőzést, mert meg voltak a fordulópontok, amikor eldönthettük volna a javunkra a találkozót. Az első félidőben le kellett volna zárni a mérkőzést, volt több ziccerünk, helyette kikapunk két pontrúgásból a másodikban. Támadó posztokon mindenképp magasabb minőséget kell kivinni a pályára, ez ma nagyon kevés volt.