Megye I.: emberhátrányban sikerült a győzelem a Budakalász ellen

Felnőtt együttesünk az 5. fordulóban azt a Budakalászt fogadta a Sport utcában, akik legutóbb, tavasszal két gólos győzelmet arattak Nagykátán. Most eljött a visszavágás ideje!

Pestmegyei I. osztály

5. forduló

Nagykáta SE-Ulviczky Kft. – Budakalászi MSE 2–0 (1–0)

Nagykáta, 150 néző. Vezette: Rizk A. /7/ (Molnár A., Kara P.)
NAGYKÁTA SE: Papp N. 6 – Erdélyi Zs. 5–2=3, Papp P. 6, Nemes B. 7, Kiss B. 6 (Patócs G. 0, 67. p.) – Tóth B. 7 (Mányi B. 0, 87. p.), Domonyi R. 6, Kosztolányi B. 7 – Nagy B. 7 (Gulyás B. 0, 74. p.), Mányi D. 6 (Mányi Zs. 0, 67. p.), Szalkai P. 5 (Csaba D. 5, a szünetben). Edző: Sárközi Szabolcs.
BUDAKALÁSZI MSE: Dósa A. – Gyepes G., Vincze K., Csánki K., Széll T. (Pásztor D., 56. p.) – Czibulya R. (Veres V. a szünetben), Dombai B., Gerhardt Á., Dollinger Gy. – Szábó S., Sovák M. Edző:
GÓL:
Tóth B. (11-esből), Nagy B.
SÁRGA LAP: Szalkai P., ill. Dósa A., Szabó S.
KIÁLLÍTVA: Erdélyi Zs. a 40. percben (gólhelyzetben lévő ellenfelével szemben elkövetett szabálytalanságért).
SÁRKÖZI SZABOLCS: – Alacsony színvonalú mérkőzésen két gyors támadásból megszereztük a győzelmet és a vele járó három pontot. Pozitívum, hogy kapott gól nélkül tudtuk lehozni az összecsapást.

Sok idő nincs a pihenésre, szerdán már a Tóalmás otthonában lép pályára csapatunk a Pest Megyei Kupa 2. fordulójában!