U17, U19: kettős győzelem Veresegyházán

Szombat délelőtt Györe László tanítványai a veresegyházi korosztályos csapatokkal találkoztak, majd arattak felettük győzelmet.

Országos U17-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

15. forduló

Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0–1 (0–0)

Veresegyház, 20 néző. Vezette: Kéri II Z. (Ficsor M., Fodor Zs.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 6 – Tóth L. 6, Árvai L. 6, Nagy B. 6, Kalmár K. 5 (Varga K. 6, a szünetben) – Pesti Sz. 7, Dudok M. T. 6, Sipos R. 5 (Varga D. 6, a szünetben), Dekovits D. 6 – Dudok M. 6, Bódi B. 6 (Juhász G. 70. p., 0). Edző: Györe László.
GÓL: Pesti Sz.
SÁRGA LAP: Tedrik R., Molnár B.
GYÖRE LÁSZLÓ: – Két belső védő nélkül, teljesen új védelemmel álltunk fel ezen a mérkőzésen. Végig fegyelmezetten koncentráltan játszott a csapat, amely az első félidőben 4-5 száz százalékos helyzetet hagyott ki. A második játékrészben egy helyzetből sikerült gólt lőnünk. A mai összecsapáson a védekezésben előbbre léptünk a múlt hetihez képest, viszont a helyzetkihasználáson javítanunk kell a továbbiakban. Gratulálok a csapatnak.

Országos U19-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

15. forduló

Veresegyház VSK – Nagykáta SE 0–3 (0–1)

Veresegyház, 20 néző. Vezette: Fodor Zs. (Ficsor M., Kéri II Z.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 7 – Bodor B. 7, Makádi M. 6, Újvári D. 6, Beregszászi R. 6 – Kosztolányi B. 6, J. Krasniqi 7, Szilágyi L. 7, Fehér I. 6 – Balogh Z. 6, Hriczu B. 6. Edző: Györe László.
GÓL: J. Krasniqi, Szilágyi L., Bodor B.
SÁRGA LAP: Fehér I.
KIÁLLÍTVA: Kiss B. (Veresegyház) a 70. percben (a második sárga lap után).
GYÖRE LÁSZLÓ: – Jól kezdtük a mérkőzést, két helyzet és egy gól az első negyedórában. Ezután az ellenfelünknek is voltak lehetőségei, de nekünk is még egy-két ziccer. A második játékrészben 20 percig bent maradtunk az öltözőben, levegőben lógott az egyenlítés is, de Farkas Ricsi remekül védett. Aztán kontrából rúgtunk egy gólt. 2–0-s állásnál Ricsi megfogott egy büntetőt is! A mérkőzés végén egy szép támadás végigvittünk, Bodor Balázs gólt rúgott, ezzel i biztosítottuk a győzelmünket. Gratulálok a csapatnak. Lépegetünk céljaink felé.