PMK: szerdán Pécelre utazunk

Május 2-án, szerda kora este felnőtt együttesünk a „megye-kettes” Péceli SSE gárdájához látogat, hogy megküzdjön a Pest Megyei Kupa negyeddöntőjében.

Aktuális házigazdánk a hétvégén Tápiószelén szenvedett 1–0-s vereséggel hangolt az összecsapásra, míg mi hazai pályán ikszeltünk a bajnokaspiráns Taksony ellen (1–1).

A Pécel a kupa előző körében sokak meglepetésére a jóval esélyesebbnek tartott Törtelt ejtette ki, míg mi Kisnémedin arattunk magabiztos, 3–0-s győzelmet. Az osztálykülönbség ellenére nehéz mérkőzésre készülhetünk, hiszen a hazaiak pályája nem fekszik játékunknak, illetve ha már idáig eljutottak Bajor Tiborék, nem fogják könnyen megadni magukat.

Pest Megyei Kupa

5. forduló

Péceli SSE – Nagykáta SE-Corvinus

2018. május 2., szerda, 17.30
Játékvezetők: Kálé E. (Bátori Cs., Mákos M. D.)

A kupában továbbjutó csapat meghatározásával kapcsolatos tudnivalók:

Egy mérkőzésen dől el a továbbjutás. A 90 perc után több gólt szerző gárda a továbbjutó. Amennyiben a rendes játékidőben nem születik döntés, azaz döntetlen lesz a végeredmény, akkor az alacsonyabb osztályú Pécel csapata jut be az elődöntőbe.