Öregfiúk: Hajdú duplája kellett a győzelemhez

Immáron a 16. fordulóra került sor hétfő este a Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoportjában. Ezúttal a Monor látogatott Nagykátára, de csalódottan, pont nélkül kellett hazautazniuk.

Hamar vezetést szereztünk, hiszen Kelemen István már a 12. percben betalált a vendégek hálójába, sőt a szünetig Hajdú Sándor kétszer is eredményes volt. Ezzel Nagykáta - Monor a félidőben 3-0.

A második játékrészben a Monor magára talált és Fehér Tamás révén szépítették, majd egy újabb Fehér gól után szorossá vált a mérkőzés. A végéig már nem született újabb gól, így hazai pályán tartottuk a három pontot.

Közvetlen riválisunk, az Aranyszarvas SE-Tápiószentmárton is győzelmet (2-1) aratott Cegléden, így maradt az egy pont előnyünk a tabellán.

Nagykáta SE - Monori SE 3-2 (3-0)