U14 leány: három pont Táborfalván

Május 6-án, szombaton délután Lovasi Balázs leányai Táborfalvára látogattak, ahol újabb két mérkőzés várt rájuk a megyei kispályás bajnokság felsőházának 4. fordulójában. Ezúttal egy győzelem és egy vereség lett a mérlegünk, s két fordulóval a vége előtt továbbra is harcban vagyunk a bajnoki címért!

Leány U14-es kispályás bajnokság, Felsőház

4. forduló

Nagykáta SE – Abonyi KID FC 4–1
GÓL:
Bojtos Z. (2), Pesti Sz., Mészáros V., ill. Földi R.

Táborfalva KSE – Nagykáta SE 2–0
GÓL:
Jánosi N. (2).

LOVASI BALÁZS: – Az első mérkőzés első felében tűrhetően mentek az események, utána sajnos tompán, lassú gondolkodással játszottunk, illetve sok ki nem kényszerített hiba, indokolatlan rossz döntések a támadó harmadban, utána az ellenfeleink lelkesedése azt eredményezte, hogy az első meccs második félidejében nem találtunk be, míg a második meccsen nullázva lettünk. Javítjuk a hibát, mint sportemberek és mint csapat. Abban tudnám talán felmenteni a hölgyeket, hogy a 20x40- s pályaméret helyett, kb. 36x50 méteres pályán tudtunk játszani, 2x30 perccel, amivel nem találkoztunk még...