U16: szenzációs győzelem a bajnokaspiráns ellen

A centerpálya kímélése miatt a tartalékpályán került sor az első és a harmadik helyezett rangadójára Nagykátán.

Számunkra rosszul kezdődött a mérkőzés, hiszen már a harmadik percben egy szélről vezetett vendégtámadás után a kapunkba került a labda, amit egy perccel később Halászi Ádám öngóljával kettőre növelt a vendégcsapat. Negyedóra elteltével kezdtünk megnyugodni és ekkor már kiegyenlítetté vált a mérkőzés, akadtak lehetőségeink is, ezek ekkor azonban még kimaradtak.

A második félidőben mindent egy lapra feltéve rohamoztunk, aminek meg is lett az eredménye, Halászi felívelését előszőr Sali váltotta gólra 1-2. A 60. percben Halászi lőtt hatalmas gólt jó 35-40 méterről, így már 2-2. A találat után kiegyenlített lett a mérkőzés, majd a végjátékban egy begyakorolt szituáció után a 86. percben Pesti Szabolcs lőtt gyönyörű gólt, amivel sikerült megfordítanunk az összecsapást, így 3-2 ide. A második félidőben nyújtott játékkal megérdemelt bravúrgyőzelmet aratott csapatunk és megerősítette a harmadik helyét a tabellán.

Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság

14. forduló

Nagykáta SE - Viadukt SE-Biatorbágy 3-2 (0-2)

Nagykáta, 20 néző. Vezette: Fodor C. (Ficsor M.)
NAGYKÁTA: Farkas R.7 - Árvai L. 7, Szabó M. 7.,Halászi Á. 7, Utasi Balázs 7 ( Hajnal D. 0.) - Nagy B. 7.,Csikós M. 7, Rafael L. 5, (Pesti Sz. 7.), Béres Z. 7. - Sali R. 7, (Demecs Sz. 0) - Szalontai M. 7. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Sali R., Halászi Á., Pesti Sz., ill. Kis Baranyi G., Halászi Á. (öngól).
HEGEDŰS JÓZSEF: - Az első négy percben összehoztunk két gólt a vendégeknek, ami megzavart bennünket, negyedóra elteltével azonban megnyugodtunk és elkezdtünk játszani. A második játékrészben csupa szív játékkal sikerült az éllovast legyőzni! Gratulálok a csapatnak!