Megye I.: három ponttal tértünk haza Tökölről

Vasárnap délután Tökölre látogatott Tóth Imre "megye-egyes" alakulata, azzal a nem titkolt céllal, hogy a 2. fordulóban megszerezzük szezonbeli első győzelmünket.

Az elmúlt szezonban nem siekrült egyszer sem győzedelmeskednünk a Tököllel szemben, egy verség és egy döntetlen volt a mérlegünk, nos végre sikerült a három pont megszerzése is.

Az első félidő még 0-0-s döntetlent hozott, de aztán a második játékrészben felpörögtek az események. Előbb Kiss Krisztián szerezte meg óriási kapásgóljval a vezetést számunka, majd bő tíz perc elteltével sikerült a hazaiaknak az egyenlítés, melyet egy szöglet után szereztek. A labda mögé Riedl állt, akinek olyan jól sikerült eltalálnia a labdát, hogy az egyből, érintés nélkül Rézsó kapujában landolt. Majd jött a hajrá, ahol Lakatos volt eredményes Mány idomonkos passza után. Ezzel 2-1 ide. A lefújás előtt volt még egy helyzetünk a további előny növelésére, de betalálni már nem sikerült, így maradt az 1-2, azaz két forudló után 4 ponttal a tabella 4. helyén tanyázunk.

Pest megyei I. osztály

2. forduló

Tököl – Nagykáta 1–2 (0–0)

Tököl, 100 néző. Vezette: Tusa Z. (Molnár L., Kara P.)
TÖKÖL VSK: Rozs E. – Riedl J., Agócs G., Guba T., Herczog Gy. – Sámson Z., Orosz B. (Bödő D. 75. p.), Földi K. (Tokodi S. 55. p.), Boznánszky G. – Frank T. (Vörös M. 82. p.), Haciglu S. Edző: Hollik András.
NAGYKÁTA SE: Rézsó P. 6 – Czakó II N. 6, Lovasi B. 6, Komonyi Gy. 5, Draskóczi P. 6 – Dancsa M. 5 (Mányi Zs. 6, 55. p.), Kiss K. 6, Kiss Á. 5 (Mohácsi G. 6, a szünetben), Szalkai P. 5 (Lakatos L. B. 0, 75. p.) – László Zsiska R. 5 (Czakó I N. 6, a szünetben), Mányi D. 5 (Horváth A. 0, 89. p.). Edző: Tóth Imre.
GÓL: Riedl J., ill. Kiss K., Lakatos L. B.
SÁRGA LAP: Agócs G., Orosz B.
TÓTH IMRE: – A jó játék még várat magára, de Tökölről győztesként távozva nem szabad elégedetlennek lennünk.