Megye I.: 5 gólos siker a Pilisszentiván ellen

Augusztus utolsó hétvégéjén került sor a Pest megyei I. osztály 3. fordulójára. Vasárnap délután a Sport utcában Peller Gábor alakulatát, a Pilisszentiván SE-t fogadtuk.

Igazi nyári idő fogadta a csapatokat, amiért a játékvezető a félidők derekén ivószünetet is elrendelt.

Az első félidőben még elég álmosan futballoztunk, a Pilisszentiván még egy kapufát is lőt, a fiúk lábaiban még érezhető votl a szerdai, Gyömrő elleni kupamérkőzés. A második játékrészben aztán elkezdtünk játszani. Az 55. percben aztán Mányi Domonkos révén megkezdtük a gólgyártást is, és 5-ig meg sem álltunk. Az öt találatból négyet Mányi Domonkos vállalt magára, míg a kegyelemdöfést a 91. percben Németh adta meg a 'Szentivánnak. A vége így egy magabiztos hazai siker, melynek vége 5-0 lett.

Pest megyei I. osztály

3. forduló

Nagykáta - Pilisszentiván 5-0 (0-0)

Nagykáta, 150 néző. Vezette: Gordos Sz. (Bogár E., Nagy I.)
NAGYKÁTA SE: Rézsó P. 7 - Dancsa M. 6 (Németh N. 0, 80. p.), Komonyi Gy. 7, Draskóczi P. 6, Lovasi B. 7 - Mohácsi G. 7, Mányi Zs. 6 (Lakatos L. B. 6, 60. p.), Kiss Á. 6 (Czakó I N. 6, 55. p.), Szalkai P. 6 (Mózes D. 0 73. p.) - Kiss K. 7, Mányi D. 9. Edző: Tóth Imre.
PILISSZENTIVÁN SE: Karádi M. - Lázár Sz., Bódog Cs., Molnár I. K. (Nagy K. 59. p.), Czidó M. - Cserni G., Strbik K. (Molnár G. 55. p.), Galda D. (Peller Á. 0, 68. p.), Szmetana B. (Peller Zs. 0, 63. p.) - Tasnádi T., Wohl Z. Edző: Peller Gábor.
GÓL: Mányi D. (4), Németh N.
SÁRGA LAP: Czakó I N., ill. Czidó M., Molnár G.
TÓTH IMRE: - Az első félidőben még a szerdai kupamérkőzés éreztette hatását. A második játékrészben még ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet sikerült elérnünk.