U14: itthon tartottuk a 3 pontot a Veres' ellen

Vasárnap délelőtt a Pest megyei I. osztályú U14-es bajnokság 4. fordulójában hazai pályán fogadtuk a Veresegyház csapatát, akiket nagy csatában végül 2-1-re legyőztünk.

Pest megyei U14-es bajnokság

4. forduló

Nagykáta SE - Veresegyház VSK 2-1 (0-1)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Kiss Ti. Z.
NAGYKÁTA SE: Szécsi D. 6 – Tóth L. 6, Patócs G.6, Rimóczi T. 7, Dudok T. 6 – Dekovits D. 6, Regdánszki M. 6, Kiss K.6 – Mázsás G. 6. Cserék: Bódi B. 6, Mányi B. 6, Pozsonyi Sz. 6, Pozsonyi T. 6, Simon Zs. 7, Palotai T. 7, Miskolczi G. 6 . Edző: Györe László.
GÓL: Regdánszki M., Mázsás G.
GYÖRE LÁSZLÓ: - Gyengén kezdtük az első félidőt, tompák, fáradtak voltunk. A Honvéd elleni csütörtöki 90 perc még jól érzékelhetően benne maradt a lábakban. Így is volt két 100%-os ziccerünk, ami sikerült elhibáznunk. A második félidőre az öltözőben megbeszéltek szerint mentünk ki a pályára, így sikerült megfordítanunk a mérkőzés állását - dacára az ismételten elhibázott 4-5 tuti gólhelyzetünkre. El kell ismerni, az ellenfél kapusa is parádés védéseket mutatott be. A következő mérkőzésre figyelmeztető a mai meccs menete, nagyobb iramban, pontosabban és többet kell tenni a győzelemért. Folytatás csütörtökön 17.30-kor hazai pályán a Tököl csapata ellen.

Újabb győlemünkkel továbbra is 100 százalékos teljesítménnyel vezetjük a bajnokságot!