Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 20-án, szombaton délután az elmúlt évi...

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

Megye I.: „újra el kell indulnunk a kályhától...”

Március 3-án, vasárnap délután felnőtt együttesünk számára Százhalombattán volt jelenése, ahol a kiesés elöl menekülő házigazdákat szerettük volna legyőzni.

A Felsőpakony elleni mérkőzéshez képest jobb előjelekkel vártuk a hétvégi összecsapást, hiszen visszatért Sárközi és Lovasi is, így gyakorlatilag a teljes kerettel vághatott neki Tóth Imre a mérkőzésnek. Sajnos azonban ezen a mérkőzésen nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan azt terveztük, előbb a 38. percben szerezte meg a vezetést a hazai csapat, majd az 52. percben egy kiállítással kerültünk emberhátrányba (Komonyi kapott piros lapot), ezzel gyakorlatilag megpecsételve a sorsunkat. Létszámhiányunk ellenére próbálkoztunk, de sajnos a ’Batta kihasználta előnyét és az 58. percben sikerült megduplázni előnyüket. A végéig már nem változott az eredmény.

Folytatás egy hét múlva, amikor idén sorozatban már harmadjára, újra idegenbe utazunk, ezúttal Maglódra.

Pest megyei I. osztály

17. forduló

Százhalombatta – Nagykáta 2–0 (1–0)

Százhalombatta, 80 néző. Vezette: Rizk A. (Albert G., Kara P.)
SZÁZHALOMBATTAI LK: Erős O. – Schneider D., Farkas T., Lakatos B. (Vörös M. 0, 92. p.), Nagyedi G. – Károlyi Cs. (Czakó E. 68. p.), Somogyi T. (Lakatos R. 0, 76. p.), Szabó T., Bendák L. (Henrik V. 0, 83. p.) – Kovács G., Móra K. (Szabó T. 0, 87. p.). Edző: Károlyi Gábor.
NAGYKÁTA SE: Szabó G. 4– Urbán R. 5 (Mányi Zs. 5, a szünetben), Czakó II N. 5, Komonyi Gy. 5–2=3, Dancsa M. 6 – Kosztolányi B. 5 (Lovasi B. 5, 58. p.), Domonyi R. 5 (Pesti Sz. 0, 81. p.), Sárközi Sz. 5 (Dinnyés D. 0, 67. p.), Horváth L. 5 – Szalkai P. 5 (Ujvári D. 0, 75. p.), Mányi D. 6. Edző: Tóth Imre.
GÓL: Farkas T., Somogyi T.
SÁRGA LAP: Somogyi T., Bendák L., Lakatos R., ill. Czakó II N., Szalkai P., Horváth L.
KIÁLLÍTVA: Komonyi Gy. az 52 percben (megütötte ellenfelét).
TÓTH IMRE: – Motiválatlanul, enerváltan futballoztunk. Ilyen teljesítmény után nem maradt más, mint gratulálni az ellenfél győzelméhez. Újra el kell indulnunk a kályhától.