Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

Április 26-án jön a Szedd 'Káta, Szedd! 4.0

A Nagykáta Sportegyesület labdarúgó szakosztálya...

Megye I.: 3–0-s győzelem a Biatorbágy ellen

Nagyszombaton felnőtt együttesünk hazai pályán fogadta a Biatorbágy együttesét. Tóth Imrék három szép találattal magabiztos győzelmet arattak.

Szép tavaszi időben került sor a Nagykáta – Biatorbágy „megye-egyes” bajnoki mérkőzésre. Az összecsapást igen jól kezdtük, hiszen a második percben máris 1–0-t mutatott az eredményjelző, Mányi Domonkos volt eredményes. A félidőig még több tetszetős támadást is vezettünk, de az eredmény már nem változott. A második játékrész kezdését gyakorlatilag lekopíroztuk. Rögtön az elején újabb találat, ezúttal Kosztolányi lőtt parádés gólt, ezzel már 2–0 ide. A véghajrában még Dinnyés is eredményes volt, ezzel beállítva a 3–0-s végeredményt.

Folytatás egy hét múlva, akkor Gödöllőre látogatunk.

Pest megyei I. osztály

24. forduló

Nagykáta – Biatorbágy 3–0 (1–0)

Nagykáta, 150 néző. Vezette: Németh K. (Gyikó T., Berki A.)
NAGYKÁTA SE: Sándor B. 6 – Czakó II N. 6, Krajcz M. 7, Komonyi Gy. 7, Dancsa M. 6 – Kosztolányi B. 7, Domonyi R. 7 (Czakó I N. 0, 88. p.), Sárközi Sz. 6 (Mányi Zs. 0, 69. p.), Mányi D. 7 (Cseh S. 0, 84. p.) – Szalkai P. 6 (Dinnyés D. 0, 74. p.), Horváth L. 6 (Lovasi B. 6, 44. p.). Edző: Tóth Imre.
VIADUKT SE-BIATORBÁGY: Bartos M. – Palkó Sz. (Pete A., 83. p.), Bruckner A., Stadler B., Kinyik Á. – Horváth Á. (Zachán A., 80. p.), Golda A., Vajda D., Deldar H. (Mogyorósi Z. 56. p.) – Seregi G. (Lesták B. a szünetben), Skita T. Edző: Csurka Zoltán.
GÓL: Mányi D., Kosztolányi B., Dinnyés D.
SÁRGA LAP: Szalkai P., ill. Palkó Sz., Horváth Á., Skita T., Bruckner A.
TÓTH IMRE: – Nem látványos, de nagyon stabil játékkal hoztuk le a mérkőzést.