Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

U17, U19: nem sikerült a péntek délutáni ceglédi program

Március 13-án, pénteken délután U17-es és U19-es alakulatunk Ceglédre utazott, hogy megmérkőzőn a helyi egylet hasonló korosztályú csapataival. Ezúttal sajnos nem sok babér termett számunkra...

Országos III. osztályú U17-es bajnokság, Közép-keleti csoport

15. forduló

Ceglédi VSE – Nagykáta SE 1–0 (0–0)

Cegléd, zárt kapuk mögött. Vezette: Volentics E. J. (Berendi T. Cs., Futó T.)
NAGYKÁTA SE: Kohut B. 6 – Patócs G. 6, Pozsonyi Sz. 5, Csaba T. 5, Krajcz D. 6 – Mányi B. 6, Utasi B. 4, Molnár D. 5, Palotai T. 4 – Tomócsik L. 4, Kristóf J. 4. Edző: Kemecsi László.
GÓL: Pap Zs.
SÁRGA LAP: Patócs G., Pozsonyi Sz.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Egy alacsony színvonalú, tipikus döntetlen szagú mérkőzésen az ellenfelünk kihasználta egyetlen lehetőségét, amíg mi a kapussal szemben sem tudtunk betalálni. Elől túlságosan lagymatag játékunknak, illetve jó pár ember edzetlenségének köszönhetően kikaptunk egy olyan mérkőzésen, amin amúgy sem érdemelt volna egyik csapat sem három pontot.

Országos III. osztályú U19-es bajnokság, Közép-keleti csoport

15. forduló

Ceglédi VSE – Nagykáta SE 6–2 (5–1)

Cegléd, zárt kapuk mögött. Vezette: Futó T. (Berendi T. Cs., Volentics E. J.)
NAGYKÁTA SE: Lendvai L. 5 – Juhász G. 5, Krasniqi F. 5, Árvai L. 5, Sipos R. 5 (Lakatos M. 5, 58. p.) – Ivánfy M. 5 (Gigor V. 5, a szünetben), Varga K. 5, Gulyás B. 7, Bódi B. 5 – Pesti Sz. 6, Kis A. 5. Edző: Györe László.
GÓL: Kelemen L. (4), Kovács M., Dudás G., ill. Pesti Sz., Gulyás B.
SÁRGA LAP: Krasniqi F., Bódi B., Sipos R.
GYÖRE LÁSZLÓ: – A mérkőzés első húsz percében nagyon rosszul kezdtünk, több egyéni hiba miatt 3-0-ra el is húzott a Cegléd, majd egy szabadrúgás után visszajöttünk a mérkőzésbe. Az ellenfelünk centere, Kelemen László két alkalommal is elindult labdával, de egyik belső védőnk sem tudta szerelni. A félidőben 5-1-re álltunk. A második játékrészben nagy meglepetésemre, végig mi domináltunk, labdát tartottunk, 3-4 helyzetet kialakítottunk, amelyből csak egyet sikerült gólra váltanunk. Összességében két ellentétes félidőt láthattam az első félidőben a Cegléd, a másodikban a Nagykáta volt jobb. Két csapat közti különbséget Kelemen László, az ellenfelünk centere hozta remek egyéni megmozdulásaival. Erőnlétileg jobban bírtuk, mint a Cegléd, ez pozitívum számomra, a második félidei játékunkra lehet építeni.