Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

Női: kialakult a csoport és a kupasorsolás

A nevezések összesítése után az MLSZ Pest Megyei Igazgatóság Versenyirodája elkészítette a Pest megyei női ¾ pályás bajnokság csoportbeosztását és a Pest Megyei Női Kupa 1. fordulójának sorsolását.

A Pest megyei női labdarúgóverseny kétkörös lebonyolításban kerül megrendezésre, azaz lesz egy őszi és egy tavaszi kör. Érdekesség, hogy az elmúlt évekhez képest nem jött össze annyi nevező az első osztályra, így területi elven lettek besorolva a résztvevő együttesek.

Mi a Keleti csoportba kerültünk, ahol a Gyömrő, a Jászberény, a Monor II., a Tóalmás, a Tiszaföldvár, valamint az Újhartyán lett mellénk besorolva. A szezon a szeptember 5-6-ai hétvégén rajtol, mégpedig a Pest Megyei Női Kupa 1. fordulójával. Fortuna jóvoltából Tóalmásra látogatunk. A pontos időpont még egyeztetés alatt áll.

Tizenöt sportszervezet nevezett az idei Pest Megyei Női Kupa versenysorozatra. A versenyiroda által kialakított lebonyolítási szisztéma szerint egy csapatot még az első forduló sorsolása előtt húztunk ki, így ezúttal a Gödöllői SK erőnyerőként automatikusan jutott a 2. fordulóba. Hozzá csatlakoznak az 1. forduló hét párosításának győztesei.

Az 1. kör sorsolásnál a területi beosztás elve érvényesült.
1. forduló párosításai: Gyömrő – Ócsa; Üllő – Újhartyán; Tóalmás – Nagykáta; Törökbálint – Tárnok; Budaörs – Érd; Vác-Deákvár – Kerepes; Kék Duna – Göd.

A Pest megyei női ¾ pályás bajnokság szeptember 12-én rajtol, s egészen november 8-ig fog tartani. Igaz, közben lesz három futsalos hétvége is, ahol csapatunk szintén érintett lesz.