Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 26-án jön a Szedd 'Káta, Szedd! 4.0

A Nagykáta Sportegyesület labdarúgó szakosztálya...

Megye I.: nagyszerű győzelem Gyömrőn

Szeptember 4-én, szombaton délután felnőtt együttesünk a Pest megyei I. osztály 4. fordulójában az újonc UFC Gyömrő együtteséhez látogatott.

Nagyon jól kezdtük az összecsapást, az első félidő szinte teljes egészében mi domináltunk. Ennek első bizonyítéka a 14. percben Nagy Bence találata volt, majd jött a 28. minutumban a második Csaba Dénes révén. A szünetig még jó pár lehetőség adódott előttünk, de a góljaink számát már nem sikerült növelnünk.

A második játékrészben tovább támadtunk. Szalkai Péter találata után már 3–0-t mutatott az eredményjelző a javunkra. Ezek után picit alábbhagyott a lendületünk, ezt ki is használta a hazai gárda. Öt perc alatt két találatot is szereztek, rögvest izgalmassá alakítva a találkozót. A hajrában, a 92. percben aztán jókor találtunk be, Mányi Botond állította be a végeredményt. Gyömrő – Nagykáta 2–4!

Pest megyei I. osztály

4. forduló

UFC Gyömrő – Nagykáta SE-Ulviczky Kft. 2–4 (0–2)

Gyömrő, 100 néző. Vezette: Moldván I. /8/ (Ferenczi D., Feigl G.)
UFC GYÖMRŐ: Jansik J. – Lovas B. (Habram B. 75. p.), Matyó M., Bartha M. (István B. 39. p.), Kiss Sz. – Pintér A., Gergely T., Hevesi K., Bura A. – Tóth Á. (Rontó R. 39. p.), Horváth L. D. (Németh Sz. 69. p.). Edző: Molnár Tamás.
NAGYKÁTA SE-ULVICZKY KFT.: Papp N. 7 – Erdélyi Zs. 7, Papp Z. 7, Nemes B. 7, Kiss B. 7 (Patócs G. 0, 79. p.) – Tóth B. 6, Kosztolányi B. 6, Csaba D. 7 (Gulyás B. 6, 57. p.) – Mányi D. 7, Nagy B. 7 (Mányi B. 0, 65. p.), Szalkai P. 8 (Bódi B. 0, 92. p.). Játékos-edző: Sárközi Szabolcs.
GÓL: Pintér A., Németh Sz., ill. Nagy B., Csaba D., Szalkai P., Mányi B.
SÁRGA LAP: Kiss Sz., Pintér A., ill. Szalkai P., Mányi D., Kosztolányi B.
SÁRKÖZI SZABOLCS: – Az első félidőben nagyszerűen játszottunk, többször is eldönthettük volna már ekkor a három pont sorsát. A szünet után a második félidőben eléggé beragadtunk, ebből nem is sikerült kievickélnünk... A találkozó hajrájában jókor szereztük a gólokat, aminek eredményeképpen megszereztük a három pontot.