Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

Április 26-án jön a Szedd 'Káta, Szedd! 4.0

A Nagykáta Sportegyesület labdarúgó szakosztálya...

Hat pontot hoztunk el az RKSK-tól

Az NB II Közép-Keleti csoportjának 3. fordulójában csapatunk az RKSK vendége volt. A meglehetősen mély és csúszós talajhoz nehezen alkalmazkodtunk és ez észrevehető volt az első tíz perc meglehetősen visszafogott játékán. Aztán, ahogy telt az idő fokozatosan átvettük az irányítást és dolgoztuk ki a helyzeteket. Pető Dani lövése és Pap Robi emelése egyaránt a kapufán landolt, Kiss Ádám távoli lövése pedig centikkel ment mellé. A 35. percben már nem volt kegyelem és Molnár Laci közeli bombájával átvettük a vezetést (0-1).

A második félidőre frissen beállt Mázsás Máté 20 méterről lőtte ki a hosszú alsó sarkot (0-2). A csapat nagy taktikai érettségről téve tanúbizonyságot magabiztosan őrizte előnyét, még az is belefért, hogy Rárics ziccerben fölé bombázzon. Győzelmünk örömét csak növelte, hogy U17-es csapatunk is magabiztos sikert ért el. Jövő héten Maglódot fogadjuk, ami nagy erőpróba lesz csapatunknak.

RKSK – Nagykáta SE 0-2 (0-1)

Budapest, RKSK Sporttelep 60 néző. Vezette: Gráf A. (Kiss G, Csékei A.)
NAGYKÁTA: Angalét M. 7 - Tari O. 7, Szekeres B. 7, Czira B. 7, Szigedi E. 6 - Pető D. 8, Mózes D. 6 (Antal Z. 0, 88. p.), Kiss Á. 6 (Mázsás M. 6, 46. p.), Molnár L. 7 (Zsemle Zs. 0, 88. p.) - Pap R. 6 (Rárics N. 6, 53. p.), Juhász N. 7 (Török T. 0, 61. p.). Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Molnár L., Mázsás M. SÁRGA LAP: Eszenyi Z.
KISS KRISZTIÁN:- Az első tíz perc gyengélkedése után, parádés játékkal rukkoltunk ki és megérdemelten hoztuk el a három bajnoki pontot. A második félidőben elért korai gólunk nyugtatóként hatott a csapatra, amely végig élvezte a mérkőzés minden pillanatát. Gratulálok csapatomnak. Vasárnap délben a Maglódot fogadjuk, kérek minden szülőt, szurkolót, hogy jöjjön a srácoknak drukkolni!

U17

RKSK - Nagykáta SE 0-8 (0-3)

NAGYKÁTA: Sajó M. 0 - Blága A. 7 (Vadkerti D. 0), Skultéti I. 7, Nyámádi 7, Molnár K. 5 (Újvári D., 6) - Kosztolányi D. 8, Vadkert V. 8, Tóth K. 8.(Hegedűs 0), Schmikl N. 7. - Nyitrai B. 8, (Bodor B., 0 ), Kecskés M. 7, (Rafael L. 6). Edző: Hegedűs József.
GÓL: Nyitrai B. (3), Kosztolányi D. (3), Vadkerti V. (2).
HEGEDŰS JÓZSEF:- Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a jó játékhoz. Ma sok mindent láttam a héten gyakoroltakból. Köszönjük az Ifinek a fergeteges buzdítást, majd visszaadjuk!