Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 26-án jön a Szedd 'Káta, Szedd! 4.0

A Nagykáta Sportegyesület labdarúgó szakosztálya...

U17: döntetlenre futotta a szezonnyitón

Szeptember 10-én, vasárnap délelőtt U17-es alakulatunk a Veresegyház gárdáját fogadta.

A mérkőzés elején a vendégeknek volt néhány lehetősége, de a 10. percben egy jó kiugratás után Pesti Szabolcs szerzett vezetést nekünk. 1–0. A gól után is támadtunk, azonban újabb találatot nem sikerült elérni, sőt a 26. percben a semmiből egyenlített a vendégcsapat, majd a 44. percben Halászi buktatta a vendégek támadóját, tizenegyes lett a büntetésünk, amit értékesített is a Veresegyház. 1–2. A szünet után mindent megtett a csapat az egyenlítésért, ami a 78. percben Demecs révén sikerült is, a hátralévő percekben egykapuzott a csapat azonban gólt már nem sikerült rúgni maradt a 2–2.

Országos U17-es Bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

2. forduló

Nagykáta SE – Veresegyház 2–2 (1–2)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Fazekas A. (Fodor C., Fodor Zs.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 7 – Árvai L. 6. (Dudok M. 6), Halászi Á. 5, Zavilla D. 6 – Varga K. 6. (Dudok M. 6) – Nagy B. 6, Pesti Sz. 6, Balog Z. 6 (Molnár D. 6), Demecs Sz 6 – Varga B. 6 (Kovács V. 6). Edző: Hegedűs József.
GÓL: Pesti Sz., Demecs Sz. ill. Vacaru, Gáspár D.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Első tétmérkőzésünkön nem játszottunk jól, de a végén, ha higgadtabbak vagyunk a helyzeteknél nyerhettünk volna.