Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

Megye I.: nem sikerült a pontszerzés Taksonyban

Szombat délután felnőtt együttesünk a Pest megyei I. osztály 10. fordulójában Taksonyba látogatott. Szerettük volna jó sorozatunkat folytatni, de ezúttal vereséggel kellett beérnünk.

Az első félidőben a mezőnyben nagy csata folyt, voltak helyzeteink de igazi veszélyt nem tudtunk az ellenfélre jelenteni, igaz a hazaiak is hasonlóképpen voltak. A második játékrészben azonban a Taksony bő tíz perc alatt Szanku két találatával eldöntötte a mérkőzést és bebiztosította a Taksony győzelmét. Ezzel a tabella élén immáron egyedüliként a Taksony áll, míg mi mögöttük lemaradva három egységgel jelenleg a harmadikok vagyunk, mert közvetlen riválisunk a Dabas-Gyón győzni tudott Gödöllőn (0-3), így előrébb léptek ők is.

Sok idő nincs a búslakodásra, hiszen jövő szombaton már hazai pályán a Viadukt SE-Biatorbágy csapatát fogadjuk, akik ellen már lehetőség is les za javításra.

Pest megyei I. osztály

10. forduló

Taksony – Nagykáta 2–0 (1–0)

Taksony, 100 néző. Vezette: Fenyvesi Sz. (Deme R., Volentics E. J.)
TAKSONY SE: Stammel A. – Meiszter M., Kozma I., Kocsis D. (Horváth R. 42. p.), Szanku K. (Sipos R. 81. p.) – Patály J., Lakatos Zs., Méder B. (Szalay M. 68. p.), Vasas A. – Győri R. (Dankó J. 85. p.), Szmola D. Edző: Szabados Tamás.
NAGYKÁTA SE: Rézsó P. 5 – Dancsa M. 5, Komonyi Gy. 5, Lovasi B. 5, Czakó II N. 5 – Mányi Zs. 5, Sztehlik G. 5 (Czető D. 0, 76. p.), Sárközi Sz. 5 (Czakó I N. 0, 76. p.) – Lakatos L. B. 5 (Balogh I. 0, 69. p.), Szalkai P. 5 – Mányi D. 6. Edző: Tóth Imre.
GÓL: Szanku K. (2).
SÁRGA LAP: Lakatos L., Dancsa M.
TÓTH IMRE: – A kishitűségünkkel magunkat vertük meg. Ez a pálya a kombinatív játékra alkalmatlan volt, a hazaiak jobban alkalmazkodtak ehhez. Nem érdemeltünk pontot ezzel a játékunkkal.