Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

U17, U19: magabiztos győzelmek a szezonnyitányon

Szeptember 1-én, vasárnap délelőtt serdülő és ifjúsági alakulataink Dabas felé vették az irányt, ugyanis az országos III. osztályú U17-es és U19-es bajnokság 1. fordulójában a Dabas-Gyón volt az ellenfelünk. Kemecsi László és Györe László tanítványai egyaránt magabiztos győzelmeket értek el.

Országos III. osztályú U17-es bajnokság, Közép-keleti csoport

1. forduló

Dabas-Gyón FC – Nagykáta SE 1–10 (0–4)

Dabas, 50 néző. Vezette: Balogh II Z. (Jakab M. A., Rizk A.)
NAGYKÀTA SE: Bublos O. 6 – Pozsonyi Sz. 6 (Lakatos M. 6), Molnàr D. 7, Csaba T 6, Krajcz D. 6 – Mányi B. 7, Utasi B. 7, Palotai T. 6 (Turza B. 6), Kristòf G 9, Simon Zs. 6 (Raffael Z- 6), Tomócsik L. 6 (Pozsonyi T. 6). Edző: Kemecsi Làszló.
GÓL: Sziráki Sz., ill. Kristóf G. (5), Mányi B. (2), Utasi B. (2), Raffael Z.
SÁRGA LAP: Csaba T.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Első mérkőzésünkön a nagy meleg ellenére nagy kedvel játszottunk. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Másfélszer ennyi gólt rúghattunk volna jobb döntéseket hozva. Gratulálok játékosaimnak. a hatalmas hőség ellenére motiváltak voltunk, illetve a kitűnő játékvezetésnek is, akik mindenben partnerek voltak.

Országos III. osztályú U19-es bajnokság, Közép-keleti csoport

1. forduló

Dabas-Gyón FC – Nagykáta SE 0–8 (0–4)

Dabas, 50 néző. Vezette: Rizk A. (Jakab M. A., Balogh II Z.)
NAGYKÁTA SE: Lendvai L. 6 – Gigor V. 6 (Tóth A. 0, 74. p.), Krasniqi F. 7, Dekovits D. 6,Árvai L. 6 – Pesti Sz. 7, Gulyás B. 7, Bódi B. 7, Ivánfy M. 6 – Juhász G. 6, Varga K. 6. Edző: Györe László.
GÓL: Bódi B. (4), Pesti Sz. (2), Ivánfy M., Gulyás B.
SÁRGA LAP: Lagzi G., ill. Gulyás B.
GYÖRE LÁSZLÓ: – Első III. osztályú mérkőzésünket játszottuk a szezonban, méghozzá a Dabas-Gyón otthonában. A nagy meleg és a műfüves pálya ellenére jó iramban kezdődött a mérkőzés. Az első helyzet mi alakítottuk ki, de ez kimaradt. Pesti Szabolcs jóvoltából megszereztük a vezetést is. A félidőig kidolgoztunk meg 3-4 ziccert, amiből sikerült még egy gólt elérnünk. Megbeszéltük a szünetben mi az, amin javítani kell. A második játékrészben 60 percig még tartotta magát a Dabas, ezután teljesen elfáradtak, mi pedig tetszés szerint lőttük a gólokat. Megérdemelten nyertünk ilyen arányban is. Boldog születésnapot kívánok Pesti Szabinak.