Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 20-án, szombaton délután az elmúlt évi...

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

Magabiztos győzelem a nyitányon

Szombat délután elérkezett a régóta várt bajnoki rajt. A győzelem és a három pont megszerzésének reményében utaztunk Albertirsára, melyet két remekbe szabott góllal sikerült is megvalósítanunk.

A hétközi esőzések alaposan feláztatták az ’irsai labdarúgó pályát. Több helyen tócsákban állt a víz, így a mérkőzés elején tudva levő volt, hogy sok pontos passzt nem lehet várni ettől a mérkőzéstől. Valljuk be, nekünk ez nem kedvezett így…

Új szerzeményeink közül Majzik és Mohácsi a kezdőben kapott helyet. Meg is hálálták a bizalmat, hiszen mind a ketten jól játszottak. Sajnos Mohácsi Gábor a 60. percben egy apróbb sérülés miatt kényszerűségből elhagyta a pályát, így első piros-fehérben való szereplését nem tudta felhőtlenül megünnepelni.

A találkozó a pálya állapotától függetlenül jól kezdődött. Mi ragadtunk magunkhoz a kezdeményezést. Több lehetőséget is kidolgoztunk. Gólszerzési lehetőségeket szalasztott el Lakatos Balázs és Mohácsi Gábor is. Ami ekkor még nem jött össze a 40. percben Hajdúnak igen. Egy távoli bomba a hazaiak hálójában landolt, igaz a kapufa is besegített picit. A félidőre egy gólos vezetéssel vonulhattunk.

A második 45. percre változtatás nélkül jött ki a Tóth csapat. Tovább rohamoztunk, majd az 52. minutumban Radovits gurított viszonylag közelről a hálóba. Ezzel már 2-0 ide. A találkozó hajrájában voltak még lehetőségei a hazaiaknak is, de gólszerzésre nem futotta, így kijelenthető, hogy magabiztos játékkal megérdemelt győzelmet arattunk a tavasz első bajnokiján.

Ezúton köszönjük az Albertirsára is ellátogató szurkolóinknak, hogy a helyszínen buzdították Szili Zsoltiékat!

Albertirsa SE – Nagykáta SE 0–2 (0–1)

Albertirsa, 130 néző. Vezette: Takács Á. (Tusa Z., Páldi F.)
NAGYKÁTA: Szili Sz. 6 – Balogh I. 6 (Szekeres Cs. 0, 76. p.), Majzik B. 6, Balla Z. 6, Czakó II N. 6 – Lovasi B. 6, Mohácsi G. 7 (Kiss Á. 6, 60. p.), Radovits V. 7, Hajdú M. 7 – Szalkai P. 6 (Czakó G. 0, 80. p.), Lakatos B. 6 (Pető D. 0, 65. p.).Edző: Tóth István.
GÓL: Hajdú M., Radovits V.
SÁRGA LAP: Kecskeméti J., ill. Lovasi B., Czakó G.
TÓTH ISTVÁN: - Küzdős, hajtós mérkőzésen megharcoltunk az elemekkel. Nagyon sajnáljuk, hogy az 'irsai pályát felszántottuk, de örülünk a három pontnak. További sok sikert kívánok ellenfelünknek. Örülök, hogy azt kaptam vissza játékosaimtól a találkozón, amit az öltözőben megbeszéltünk.

A találkozóról készült képeket IDE kattintva tekinthetik meg.