Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Március 24-én, vasárnap közel 200 fiatalnak biztosított...

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

Női: 2-1-es győzelem a Szolnok felett

Női NB II-es csapatunk vasárnap hazai környezetben fogadta a két mérkőzésen hat egységet gyűjtő Szolnoki MÁV csapatát. A találkozón volt minden, ami kell: gólok, lapok, kiállítás, büntető, de végül a három pont minket illetett meg.

Hazai mezőnyfölény a mérkőzés legvégén érett góllá, győzelemmé, a rendkívül kemény harcmodort választó Szolnokkal szemben. A játék szépen folyt, ám a támadóharmadba több rossz döntés született, sőt a második játékrész elején egy kontra után közelről Lipcsei a kapunkba fejelt (0–1).

A 66. percben rossz kilátásba került a mérkőzés szemszögünkből, ugyanis Fehér Anna jogosan jutott a kiállítás sorsára. A piros lap végül a vendégeket zavarta meg jobban, nagy motivációt szabadított fel a csapatból az emberhátrány. Az utolsó tíz percben végül egy fiatal csoda, a 15 esztendős Angyal Dorottya előbb büntetőből egalizált, majd egy beadást tessékelt a kapuba, megfordítva az állást és kialakítva a végeredményt.

Női NB II, Keleti csoport

5. forduló

Nagykáta SE – Szolnoki MÁV UP FC 2–1 (0–0)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Alafi B. (Mérei L., Baranyi G.)
NAGYKÁTA SE:Boros M. – Baksa L. (Dancs D.), Fehér A., Csolti R., Balogh N. – Németh A., Halmai P., Angyal D. – Őri B., Dorner D. (Kiss O.), Kubitsch E. Edző: Korcsogh Orsolya.
GÓL:Angyal Dorottya (2) ill. Lipcsei Nikolett
SÁRGA LAP:Dancs D. ill. Kovács N., Turcsoki N.
KIÁLLÍTVA:Fehér A.
KORCSOGH ORSOLYA:– Az egész mérkőzésen csapatunk birtokolta többet a labdát, de ellenfelünk masszív, zárt védekezését nagyon nehéz volt feltörni. A helyzetek, amik adódtak, nem sikerült értékesíteni. A szolnoki csapat egyszer került helyzetbe, értékesítette is azt. Ez jót tett a csapatunknak, hisz magasabb sebességre kapcsolt, nyerni akartunk, hiszen a mérkőzés képe alapján mezőnyfölényben játszottunk. A lányok nagyot mentek, emberhátrányban sem adták fel, és meg is tudták fordítani a mérkőzést. Óriási pozitívum, hogy 15 esztendős játékosunk, Angyal Dorottya két góljával sikerült mindez. Nagy dolog ennyi idősen a 82. percben odaállni egy büntetőhöz. Nagyon büszke vagyok rá, ahogy az egész csapatra is, hisz megmutattuk mennyire szenvedélyesen, odaadóan tudunk küzdeni egymásért.