Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

U17, U19: megtört az átok

Szombaton délelőtt újra hazai pályán szerepelt serdülő és ifjúsági alakulatunk. Több hónap után, végre hazai pályán sikerült kettős győzelmet aratnunk és értékes 3 pontokat gyűjtenünk.

A megszokottak szerint először a fiatalabb korosztály lépett pályára. Hegedűs József tanítványai a múlt heti vereség után szeretett volna javítani a hazai mérlegén. Ennek megfelelően támadólag lépett fel csapatunk, amely már a harmadik percben eredményre vezetett, hiszen Fodor Dávid szép sarkalós passza után Hriczu Bálintot buktatták a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Szalontai magabiztosan értékesített 1–0. Maradtunk tovább támadásban, azonban egy kontra utána vendégek Baranyi révén nagy gólt lőttek 1–1. Négy perccel később Rabb egy szöglet után fejelt a kapunkba, ezzel a 1–2 a vendégeknek. Ezután ismét támadtunk, ami egy Szalontai szóló után, akit a tizenhatoson belül buktattak egy újabb megítélt tizenegyessel a sértett egalizált. Sajnos a szünet előtt Utasi buktatta ellenfelét a büntetőterületen belül, ez is büntetőt ért, a tizenegyest Baranyi értékesítette 2-3. A másodi félidő rosszul kezdődött, hiszen ismét a vendégek szereztek gólt Ugró lévén 2-4. A gól után a csapatunk két cserével frissítve mindent megtett az egyenlítésért és Szalontai parádés alakításával, aki még három gólt szerzett megfordítottuk az eredményt. A vége 5–4 ide. Fél év után ismét sikerült nyerni hazai pályán.

Országos III. osztályú U17-es labdarúgó-bajnokság, Közép-keleti csoport

18. forduló

Nagykáta – Salgótarján 5–4 (2–3)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Kálé E. (Török II T., Fodor Zs.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 6 – Utasi B. 6, Halászi Á. 6, Rafael S. 6, Árvai L. 6 – Hriczu B. 7, Nagy B. 6 (Makádi M. 6, 50. p.), Pesti Sz. 6, Fodor D. 6 (Surányi D. 6, 50. p.) – Csikós J., Szalontai M. 9. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Szalontai M. (5)., ill. Baranyi J. (2), Rabb A., Ugró D.
SÁRGA LAP: Halászi Á.
HEGEDŰS JÓZSEF: – A második félidőben 4–2-es vendég vezetés után jól játszva, nagy szívvel küzdve megérdemelten nyertünk, megtörve a féléves hazai nyeretlenségünket. Gratulálok a csapatnak!

A serdülők után jöhettek ifistáink, akik fiatalabb társaikhoz hasonlóan szertték volna kijavítani az elmúlt hétvégi fiaskót. Tetszetősen játszva, szinte végig egykapuzva sikerült nyernünk a jobbára időt húzó, 10 emberrel védekező ellenfelünkkel szemben. Gratulálunk mind a két együttesünknek a szép győzelmekhez.

Országos III. osztályú U19-es labdarúgó-bajnokság, Közép-keleti csoport

18. forduló

Nagykáta – Salgótarján 4–0 (2–0)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Fodor Zs. (Török II T., Kálé E.)
NAGYKÁTA SE: Szabó G. 0 (Binder C. 0, 77. p.) – Bodor B. 6 (Gégény Gy. 0, 77. p.), Skultéti I. 7, Nyámádi B. 7, Újvári D. 6 – Vadkerti V. 6, Kosztolányi B. 7, Schmikl N. 7, Czető D. 7 – Urbán Á. 6, Fehér I. 6 (Kátai A. 7, 51. p.). Edző: Kemecsi László.
GÓL: Schmikl N., Czető D., Skultéti I., Kátai A.
SÁRGA LAP: Marcsok M., Szabó R.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Szép, kombinatív játékunkkal magabiztosan nyertünk. Sajnos az ellenfelünk nem nagy hangsúlyt fektetett ma a focira, beálltak védekezni, de így is sikerült őket mattolnunk.