Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

Április 26-án jön a Szedd 'Káta, Szedd! 4.0

A Nagykáta Sportegyesület labdarúgó szakosztálya...

Megye I.: értékes pontot szereztünk Taksonyban

A "megye-egyes" bajnokság 22. fordulójában Taksonyba látogatott Tóth Imre alakulata, ahol egy roppant izgalmas, a végletekig kiélezett mérkőzést játszott egymással a két fél aminek nyomán igazságos döntetlen született.

A mérkőzésre eredetileg vasárnap került volna sor, de a Taksony kérését méltányolva, hozzájárultunk, hogy egy nappal korábban kerüljön megrendezésre az összecsapás.

A bajnoki igen izgalmasra sikeredett, hiszen volt 1-1 megítélt tizenegyes, melyet mind a két oldalon a kapusok hárítottak, illetve a találatok is az utolsó percekben estek. Az első félidőben mi, míg a másodikban a hazaiak domináltak inkább, így közhely nélkül állíthatjuk, hogy igazságos döntetlen született a 90 perc végeztével.

A Taksony roppant szimpatikus módon vendégül látta csapatunkat a találkozó után, melyet ezúton is köszön egyesületünk.

A találkozón sajnos begyűjtötte szezonbeli 5. sárga lapját Szalkai Péter, aki így a jövő hétvégén, az FC Dabas II. ellen kényszerpihenőre szorul.

Sok pihenésre nincs időnk, hiszen szerdán újabb fontos és nehéz mérkőzés vár Lovasi Balázsékra, hiszen Pilisen lépünk pályára a Pest Megyei Kupa 3. fordulójában. Győzelem esetén a Bugyi csapata vár ránk, amennyiben pedig vereséget szenvedünk, akkor számunkra véget ér az idei kupasorozat.

Pest megyei I. osztály

22. forduló

Taksony – Nagykáta 1–1 (0–0)

Taksony, 100 néző. Vezette: Tamási P.  (Molnár L., Kara P.)
TAKSONY SE: Nádasi O. – Kerézsi M., Hégner Z., Sipos R., Kozári Cs. – Rajz M., Vasas A. (Héray L. 75. p.), Patály J., Szabados T. – Bábik T. (Tóth Gy. 55. p.), Patkó Gy. Edző: Halász Gyula.
NAGYKÁTA SE: Rézsó P. 8 – Dancsa M. 6, Balogh I. 7, Lovasi B. 6 (Mohácsi G. 6, 60. p.), Urbán R. 6 – Draskóczi P. 6 (Mányi Zs. 0, 80. p.), Komonyi Gy. 6, Kiss Á. 6 (Lakatos L. B. 0, 65. p.), Szalkai P. 7 – Mányi D. 7, Pethő L. 6. Edző: Tóth Imre.
A találkozó 10. percében Mányi Domonkos büntetőjét Nádasi Olivér hárította, illetve a mérkőzés 48. percben Bábik Tibor büntetőjét Rézsó Péter hárította.
GÓL: Tóth Gy., ill. Lakatos L. B.
SÁRGA LAP: Rajz M., ill. Kiss Á., Dancsa M., Szalkai P.
TÓTH IMRE: – Az első félidőben megnyerhettük volna, a másodikban elveszíthettük volna a mérkőzést, így a döntetlent igazságos eredmények találom. Számomra a Taksony a minőséget jelenti ebben az osztályban, elégedett vagyok a szerzett ponttal. A hazaiaknak köszönjük a vendéglátást!