Nyári gyakorló mérkőzésekkel hangoltak csapataink a bajnokságra

U13-as csapatunk a keddi napon az Abony korosztályos gárdáját fogadta hazai környezetben. A mérkőzésen főként a támadójátékot tudta csiszolni a csapat, de volt időszak amikor, a vendégek is nyomást helyeztek védőinkre. Számtalan szép támadást vezettek fiataljaink, akik egy nagyarányú győzelemmel bizonyították, hogy a Ceglédi VSE elleni két összecsapástól (aminek egyébként két vereség lett a vége) bőven tudnak szebb arcot mutatni.

U19-es leány csapatunk ezúttal a Farmos SE felnőtt női gárdája ellen vívott gyakorló mérkőzést. A 3x25 percből álló találkozón több arcát is megmutatta a csapat. Az első harmadban rengeteget birtokolva a labdát, szép támadásokat vezetve, remek oldalváltásokat csinálva előnyből fordult. A középső harmad vegyesebb képet hozott, mindkét csapat a kapuba talált már, de az előny ekkor még nálunk volt, itt kimondottan tetszetős volt a mélységi indítások pontossága. A záró harmadban sajnos egy ideig a technológia is ellenfelünk volt (áramkimaradás), mely alatt ellenfelünk fordított, de a csapat nagy erőket mozgósítva szép gólokkal zárta a találkozót.