Súlyos vereségek Gödöllőn

Vasárnap délelőtt ifjúsági csapataink Gödöllőre voltak hivatalosak, mégpedig az NB II., Közép-Kelet csoportjának aktuális fordulójának lejátszására. Fiatalabb korosztályunk sajnálatos nagyarányú veresége után, reménykedtünk hátha az U21 tud javítani. Tévedtünk.

A Gödöllő nekünk esett, de ekkor még álltuk a rohamokat. Kicsit magunkhoz tértünk, de kapura nem voltunk veszélyesek. Az első félidőt már kétgólos hátrányban zártuk.

A szünet után a lehető legrosszabbul kezdtük. Tarit nyilvánvaló gólhelyzetben elkövetett szabálytalanságért kiállította a játékvezető, a megítélt szabadrúgást pedig értékesítették a hazaiak. Ezután hibát hibára halmoztunk. Czira figyelmetlensége büntetőt ért, amit természetesen gólra váltott vendéglátónk. Angalét is sajnos rossz napot fogott ki, ezúttal nem tudott bravúrokat bemutatni. Dombai találata csak a becsületgólt jelentette számunkra. Összességében a hazaiak győzelme nem lehetett kérdés, de az arány talán kicsit túlzó.

Gödöllői SK – Nagykáta SE 7-1 (2-0)

Gödöllő, 50 néző. Vezette: Mészáros K. (Laposa S., Ferenczi D.) N
NAGYKÁTA: Angalét M. 2 - Tari O. 3-2=1, Szekeres B. 2, Czira B. 3, Dombai G. 3- Molnár L. 3, Pap R. 3, Kiss Á. 3, Szigedi E. 3, Juhász N. 3 (Antal Z. 0, 80. p.), Rárics N. 2 (Papp O. 3, 45. p.). Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Blaubacher P. (2), Bartha N., Gerényi Á., Voina E., Kifor D., Molnár M. ill. Dombai G.
SÁRGA LAP: Boda K., Tóth M., Keserű D., ill. Czira B.
KIÁLLÍTVA: Tari O. az 52. percben (nyilvánvaló gólhelyzetben elkövetett szabálytalanságért)

KISS KRISZTIÁN: - Jó csapattal játszottunk, de mi is elkövettünk mindent magunk ellen. A kiállítás után összeestünk és jól kitömtek minket. A gólarány túlzó, ellenfelünknek minden bejött. Pár játékosnak mihamarabb fel kell javulnia. Gratulálok ellenfelünknek.

Jól kezdtük a mérkőzést, támadólag léptünk fel több ígéretes akciót vezettünk, egyszer szabadrúgásból pedig Kosztolányi a felső kapufát találta el. Aztán megsérült Nyitrai Roland. ami megzavarta a csapatot, hátul összehoztunk egy gólt, ez mintha megnyugtatta volna a csapatot, újra elkezdtünk játszani, aminek meg is lett az eredménye, mert Schmikl Norbertet a kapus csak szabálytalanul tudta megakadályozni a gólszerzésben, amiért piros lap járt neki tizenegyes nekünk. Vadkerti Viktor lövését a cserekapus kivédte, így elmaradt az egyenlítés. Ami a második félidőben történt arra nincs magyarázat, emberelőnyben öt gólt kapni nem lehet. A második félidei lélektelen játékra nincs magyarázat!

Gödöllő SK - Nagykáta SE 6-0 (1-0)

Gödöllő, 30 néző. Vezette: Ferenczi Dávid (Mészáros, Laposa)
NAGYKÁTA SE: Sajó M.4 - Molnár K. 3 ( Rafael L. 4), Nyámádi B. 3, Bodor B. 5 (Blága A. 3), Újvári D. 3 - Kosztolányi B.3, Tóth K. 4, Vadkerti V. 4, Schmikl N. 5 - Nyitrai R. 0 (Kecskés B. 3), Skultéti I. 4. Edző: Hegedűs József.

HEGEDŰS JÓZSEF:- A második félidei teljesítményünk katasztrófa volt, mind támadásban, mind pedig védekezésben. Emberelőnyben öt gólt kapni szégyen. Remélem, akik ma ezt elkövették magukba néznek. Amit eddig felépítettünk, sikerült romba dönteni! Mindenki gondolkozzon el mit művelt ma a második játékrészben.