Megye I.: nem sikerült a pontszerzés Dunaharasztin

Felnőtt együttesünknek március 6-án, szombaton a Dunaharaszti MTK otthonában volt jelenése. Azt előzetesen lehetett már tudni, hogy az osztály jelenleg legerősebb egyletéhez látogatunk, de természetesen ennek ellenére a pontszerzés, esetleg győzelem reményében léptek pályára Hajnal Dénesék. Sajnos, a papírforma érvényesült és a hazaiak otthon tartották a három pontot.

Pest megyei I. osztály

18. forduló

Dunaharaszti MTK – Nagykáta SE 2–0 (0–0)

Dunaharaszti, zárt kapuk mögött. Vezette: Moldván I. /5/ (Kányási I., Ferenczi D.)
DUNAHARASZTI MTK: Scheilinger Gy. – Szalai A., Wágner A., Gulyás M, Pesti D. (Sajgó Z. 7. p.; Simon A. 55. p.) – Búrány Z., Tóth F., Kozári Cs., Szmola D. – Kun L., Tóth Gy. Edző: Schőn László.
NAGYKÁTA SE: Hajnal D. 7 – Mányi Zs. 6 (Szalkai P. 5, a szünetben), Nemes B. 6., Kovács G. 6., Domonyi R. 7, Erdélyi Zs. 6 – Kiss B. 7 (Fehér A. 0, 69. p.), Mányi D. 6 (Varga K. 0, 85. p.), Németh N. 7 (Gulyás B. 0, 65. p.), Kubó G. 6 (Mányi B. 0, 88. p.) – Nagy B. 6. Edző: Széchenyi Márton.
A találkozó 21. percében Kun László tizenegyesét Hajnal Dénes hárította.
GÓL: Tóth Gy., Simon A.
SÁRGA LAP: Gulyás M., Kun L., ill. Domonyi R., Nemes B.
SZECHENYI MÁRTON: – A mérkőzés úgy alakult, ahogyan előzetesen terveztük, remekül védekeztünk, lezártuk a területeket. Hajnal védte a büntetőt, ott volt a ziccerünknél a fordulópont a második félidőben, 2:1ben vezettük a kapusra, sajnos kimaradt. Utána ez törvényszerű, hogy egy erősebb csapat kihasználja a hibánkat vagy a bírói tévedést teljesen mindegy. Gratulálok az ellenfélnek, és mielőbbi felépülést kívánok Pesti Dávidnak!