Megye I.: nagy zakót mért ránk a Maglód

Március utolsó szombatján került megrendezésre a Pest megyei I. osztály 21. fordulójában a Nagykáta – Maglód mérkőzés. A találkozón alaposan visszavágott Goran Kopunovic egylete a tíz nappal ezelőtti, őszről halasztott és pótolt 5–3-as vereségért...

A találkozóra ezúttal is Tápiószentmártonban, a műfüves pályán került sor.

Pest megyei I. osztály

21. forduló

Nagykáta SE – Maglódi TC 0–5 (0–1)

Tápiószentmárton, zárt kapuk mögött. Vezette: Tusa Z. // (Porkoláb F., Soós A. M.)
NAGYKÁTA SE: Hajnal D. 4 – Kiss B. 5 (Kosztolányi B. 4, 60. p.), Kovács G. 5, Nemes B. 4, Erdélyi Zs. 4 - Domonyi R. 4, Németh N. 4 (Mányi B. 0, 70. p.), Gulyás B. 4 (Varga K. 0, 65. p.), Fehér A. 3 (Mányi Zs. 4-2=2, a szünetben) – Mányi D. 3, Szalkai P. 3. Edző: Széchenyi Márton.
MAGLÓDI TC: Bene M. – Kőbányai R. (Poncok Cs. 78. p.), Tatai T., Borsos G., Fischer Zs. – Németh R., Sándl M., Seregy T., Kalina T. – Lázár Zs., B. Petric. Edző: Kopunovic Goran.
GÓL: Fischer Zs. (2), Seregy T. (2, mind a kettőt 11-esből), Borsos G. (11-esből).
SÁRGA LAP: Szalkai P., Kosztolányi B., ill. Fischer Zs.
KIÁLLÍTVA: Mányi Zs. a 87. percben (gólhelyzetben lévő ellenfelével szemben elkövetett szabálytalanságért).
SZÉCHENYI MÁRTON: – Van az a pillanat, amikor nem marad más hátra, csak gratulálni az ellenfélnek. Ez egy olyan! Voltak jelek, amik arra utaltak, hogy ez a mérkőzéspiszkosul nehéz lesz számunkra, de az 5–0-át nem gondolom reálisnak, ugyanakkor a pontszerzés is messze volt ezúttal! Ameddig számunkra a futball időtöltés, s nem pedig szenvedély, addig ilyen hektikus eredmények születnek. Gratulálok az ellenfelnek.