U7: rengeteg tapasztalattal zártuk az V. Forradalom Kupát

Október 23-án, vasárnap került sor az V. Forradalom Kupára városunk sporttelepén. Beszámolónk harmadik részében az U7-es korosztályra tekintünk vissza. 12 nevezett klubból 11 meg is jelent az eseményen, sajnálatos módon egy csapat betegséghullámba keveredett, így nem tudott részt venni a játéknapon.

A csoportmérkőzések alatt több szép dolgot is mutattak a lurkók, melyek két külön csoportban voltak, ám több javítandó elemet is megmutatott a 3x10 percnyi játék. A rájátszás során piros csapatunk a 4-6. hely közé, míg a kék csapatunk a 7-9. hely közé kvalifikálta magát.

Itt szintén sok tapasztalatot gyűjtöttek játékosaink, akik több alkalommal győztesen hagyhatták el a pályát a mérkőzés végét jelző sípszó után.

11. Csévharaszt KSK

A nap legjobb játékosa: Kass Axel Patrik (Mészöly Focisuli)
A torna gólkirálya: Román Róbert (UFC Gyömrő)

Az eseményen pályára lépő nagykátai játékosok:
Bordó csapat: Kovács Botond, Babay Ottó, Kocsis Bálint.
Kék csapat: Kármán Zoltán, Palkó Milán, Heigl Zalán, Bata Bence.

A korosztályos edző, Lőrincz Bettina értékelője:– Úgy gondolom, hogy mind a két csapatunk megtette a tőlük telhetőt. Van még hova fejlődnünk, sajnos a dobogóról épphogy lecsúszott a bordó csapatunk, de majd legközelebb hátha az első mérkőzés is ugyan olyan fontos lesz a fiúknak, mint a többi, így ez most csak a 4. Helyre volt elég. A játékra nem panaszkodhatok, nagyon szépen játszottak a fiúk, minden edzői utasítást betartva. A másik csapatunk a 9. helyen zárt, nekik ez volt a legelső tornájuk, megtapasztalhatták a torna rejtelmeit és hangulatát. Mindenki boldogan ment haza játék után és folytatjuk tovább az edzéseket.

Külön kiemelendő a torna egésze alatt fennálló magas szintű támogatói légkör, valamint a Fair Play elveit figyelembevevő szülői háttér. Egyúttal köszönetet mondunk a rendezvényt biztosító egészségügyi cégnek, valamint azon segítőknek, vendégeknek, kik emelték az V. Forradalom Kupa nívóját!