U14: kiütéses siker a nyitányon

Magabiztos, kiütéses sikert (10-0) aratott U14-es korosztályun ka megyei élvonal első fordulójában hazai pályán a Törökbálinti LASE ellen.

Pest megyei I. osztályú U14-es bajnokság

1. forduló

Nagykáta SE – Törökbálint LASE 10–0 (4–0)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Mércse I L.
NAGYKÁTA: Hajnal D. 0 - Tóth L. 7, Utasi Balázs 7., Béres Z. 7.(Czalbert H. T. 0) - Dekovits D. 7, (Bugyi M., 0) Utasi Bence 7.(Molnár M. 0), Sztojka M. 7 – Sali R. 9., Bódi B. 7. ( Balázs M., 7.). Edző: Hegedűs József.
GÓL: Sali R. (4), Balázs Máté (2), Dekovits D., Utasi Bence, Utasi Balázs, Sztojka M.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Az első félidőben gyorsan két gólos előnybe kerültünk, ami megfogta az ellenfelet. Sorra alakítottuk ki a helyzeteket, amiből a félidőben kettőt még gólra váltottunk. A másodikban folytatódott a mezőnyfölényünk, ami gólokban is megmutatkozott. Gratulálok a csapatnak, folytatás szombaton, Kistarcsán!