U16: vereség a Viadukt lábai alatt

Vasárnap délben Biatorbágyon lépett pályára soros bajnokiján serdülő csapatunk. A mutatott játékkal nem lehetünk elégedetlenek, de az eredménnyel sajnos igen.

Az első félidő elején kiegyensúlyozott játék zajlott, a kapuk nem forogtak veszélyben, majd egy jobb oldalról berúgott szabadrúgást a hazai védelem oldalra fejelte, amit Halászi Ádám egyből visszarúgott és a labda a hosszalsóban kötött ki. A gól után folytatódott a mezőnyjáték, majd a félidő második részében egy előrerúgott labda után a belső védőink közül kilépett a hazai támadó és gólra váltotta a helyzetét. 1-1. A 45. percben Sali Rolinak volt egy száz százalékos helyzete, amit azonban a kapusba rúgott. Maradt az 1-1 a szünetben.

A második félidőben a hazai csapat nagyon bekezdett mezőnyfölényt harcolt ki, de helyzetig csak egy alkalommal jutottak, ami azonban kimaradt. A mérkőzés hajrájában egy bedobást követően sajnos a védekezésünk eltolódott, amit büntetett a hazai csapat, 2-1 oda. A gól után átálltunk két csatáros formára, volt is egy nagy lehetőségünk a gólszerzésre, ami azonban kimaradt, maradt a 2-1. A játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.

Pest megye I. osztályú U16-os bajnokság

5. forduló

Viadukt SE-Biatorbágy – Nagykáta SE 2–1 (1–1)

Biatorbágy, 50 néző. Vezette: Osztolykán Z.
NAGYKÁTA: Farkas R. 6 – Árvai L. 6. Halászi Á. 7, Szabó M. 6, Utasi Balázs 6,Rafael L. 6 – Nagy B. 5. (Sztojka L. 0) – Csikós J. 5, Béres Z. 6, Pesti Sz. 6 – Sali R. 5. Edző: Hegedűs József. GÓL: Halászi Á.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Fegyelmezetten játszva a megbeszélt taktikát betartva szenvedtünk vereséget egy jó csapattól, amit nem érdemeltünk meg, de hát ez egy ilyen játék. Gratulálok a Viaduktnak és a saját csapatomnak is. Az ilyen meccsből sokat lehet tanulni és erőt meríteni.