U16: parádés évzárás

Szombat délelőtt egy szomszédvári rangadóval búcsúztatták U16-os játékosaink az őszt, ahol magabiztosan, négy gólos sikert arattak Hegedűs József tanítványai.

A mérkőzés elejétől kezdve nagy fölényben játszottunk, ellenfelünk térfelén próbáltunk labdát szerezni, ami zömmel sikerült is. A gólra a 10. percig kellett várni, amikor is Szabó Márk szabadrúgását a hazaiak kapusa a kapufára ütötte, a kipattanót Csikós Szalontaihoz passzolta, aki gólra váltotta azt. A 34. percben ismét Szalontai volt eredményes, majd a nagy fölényt Nagy Bálint szép góllal igazolta, 3–0 a félidőben.

A második játékrészben a hazaiaknak is volt néhány lehetőségük, de gólt ismét Szalontai Máté révén mi szereztünk 4-0 ide, ami azt jelenti, hogy öt pont előnnyel zártunk a harmadik helyen, a negyedik előtt, folytatás tavasszal!

Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság

13. forduló

Aranyszarvas SE (Tápiószentmárton) – Nagykáta SE 0-4 (0-3)

Tápiószentmárton, 20 néző. Vezette: Décsi K. (Ficsor M.)
NAGYKÁTA: Farkas R. 6 – Árvai L. 7, Szabó M. 7, Halászi Á. 7., Utasi Balázs 7 – Nagy B. 7.(Kovács V. 0.), Csikós M. 7, Rafael L. 7, Béres Z.8. (Demecs Sz., 0) – Sali R. 6 (Kovács V. 0), Szalontai M. 8. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Szalontai M. (3), Nagy B.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Jó játékkal megérdemelt győzelmet szereztünk, így a harmadik helyen állva várjuk a tavaszt. A csapat egészének köszönöm az őszi hozzáállást, remélem a téli tornákon és tavasszal is hasonló teljesítményt tudunk nyújtani. A félévig hátralévő időben mindenkinek jó tanulást kívánok, hogy a bizonyítvánnyal se legyen senkinek gondja! Nekem se!