Megye I.: fontos pontot szereztünk Nagykőrösön

Kiesés ellen harcoló felnőtt együttesünk szombaton, Nagykőrösön lépett pályára, ahol nem titkolt célunk az volt, hogy két győzelem és két vereség után újra pontot, esetleg pontokat szerezzünk. Nos, 2–2-es döntetlent értünk el, ami értékes egy pontot jelent a tabella 8. helyezettje ellen.

A 19. percben Lakatos révén megszereztük a vezetést, de örömünk nem tarthatott sokáig. Bő két perccel később egalizálni tudott az ellenfél. A 35. percben aztán Mohácsit buktatták a büntetőterületen belül, a játékvezető tizenegyest ítélt, amit aztán Draskóczi higgadtan értékesített. 1–2. Sajnos már fejben az öltözőben voltunk, a 45. percben mi kezeztünk a tizenhatoson belül, amire itt is büntető volt az ítélet, amit a hazaiak értékesítettek. 2–2.

A lényegi kérdések már ekkor eldőltek, a második játékrészben ugyan voltak veszélyes lehetőségek mind a két kapu előtt, de ezúttal a két gárdának meg kellett elégednie a pontosztozkodással.

Egy hét múlva nagyon fontos mérkőzés vár ránk, hiszen a Veresegyház gárdája látogat Nagykátára, ahol sok minden kiderül...

Pest megyei I. osztály

20. forduló

Nagykőrösi Kinizsi FC – Nagykáta SE 2–2 (2–2)

Nagykőrös, 150 néző. Vezette: Ducsai J. (Lovas N., Viktor F. P.)
NAGYKŐRÖS: Rácz J. – G. Robson, Kovács G., Fritz G., Rákóczi T. – Mojzes R., Toricska R., B. Petric, Petró Z. (Szebellédi Á., 63. p.) – Halasi K. (Benke B., a szünetben), Laczkó D. (Molnár D., a szünetben). Edző: Kordik József.
NAGYKÁTA: Rézsó P. 0 – Czakó II N. 4 (Szalkai P. 5, 57. p.), Draskóczi P. 6, Lovasi B. 8, Balogh I. 7 – Koncz T. 5, Kiss K. 6, Mohácsi G. 6 (Kiss Á. 0, 74. p.), Komonyi Gy. 5 (Pető D. 0, 86. p.) – Lakatos L. B. 6, Görbe I. 5 (Czakó I N. 0, 90. p.). Edző: Tóth Imre.
GÓL: B. Petric (a második 11-esből), ill. Lakatos L. B., Draskóczi P. (11-esből)
SÁRGA LAP: G. Robson, Mojzes R., Szebellédi Á., ill. Czakó II N.
TÓTH IMRE: – A mérkőzés előtt az egy ponttal elégedett lettem volna, a meccs képe alapján már nem tűnik olyan jó eredménynek a döntetlen.