U19: vereség a rangadón

Vasárnap délelőtt ifjúsági alakulatunk Tápiószecsőre utazott, ahol sajnos a magabiztos hazaiak arattak győzelmet.

Az első játékrészben tetszetős játékkal, formás támadásokat vezettünk. Legalább 4-5 olyan helyzetet hagytunk ki, amikor már a kapussal álltunk szemben, aki sajnos ezúttal nagyon jó napot fogott ki. Hálóőrünknek védeni sem kellett, annyira uraltuk a mérkőzést. Bíztunk a második félidő hasonló játékában is. Ellenfelünk teljesen visszaállt a saját büntetőterületére, s megpróbált kontrázni. Nagyon mást nem is tudott volna az első félidőből okulva. Sajnos ezeknél a kontráknál apró hibákat mi követtük el, s először egy szögletből, majd további két pontrúgásból (büntetőből és szabadrúgásból) sikerült betalálniuk, igaz ekkor már kettős emberhátrányban is voltunk. Hiába a rengeteg gólszerzési lehetőség meccsek óta, nem tudunk velük élni, ami mindig megbosszulja magát.

Pest megyei I. osztályú U19-es bajnokság, Keleti csoport

18. forduló

Tápiószecső – Nagykáta SE 3–0 (0–0)

Tápiószecső, 30 néző. Vezette: Tusa Z. (Kozma Z.)
NAGYKÁTA: Sajó M. 0 – Molnár K. 4, Nyámádi B. 5, Juhász Á. 4, Újvári D. 4 – Vörös G. 4; Bodor B. 0), Kosztolányi B. 6, Nemes D. 6 Briga T. 0, Schmikl N. 7 – Vadkerti V. 5, Molnár L. 5. Edző: Kemecsi László.
GÓL: Husza Á. (2), Surányi D.
SÁRGA LAP: Muraközy M., ill. Kosztolányi B.
KIÁLLÍTVA: Bodor B., Sajó M.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Játékunkkal ma sem volt gond, ismét ellenfelünk fölé nőttünk, de sajnos nem erre adják a pontokat. Számos edzésen gyakoroljuk a helyzetkihasználást, de be kell látni sok játékosnak, a foci több alázatot érdemel. Amilyen az edzésen a hozzáállás, olyan lesz hétvégén az eredmény is. Nem az öltözőben és a melegítésnél kell készülni egy meccsre, hanem már a tréningeken. Amíg ezt nem látjuk be, ne is várjunk más eredményt.